Zápasy

Kolo Datum Domácí Hosté
13. so 30.10.2010 14:30 Hořovicko Muži A 4:2 (2:1)
9. so 30.10.2010 14:30 Podolí Mladší dorost 5:1 (2:0)
9. so 30.10.2010 10:30 Starší žáci FSC Libuš 1:3 (0:0)
11. so 30.10.2010 10:00 Vyšehrad Starší dorost 1:2 (0:0)
9. so 30.10.2010 09:00 Mladší přípravka A Junior 10:0 (6:0)
9. čt 28.10.2010 08:30 Vršovice Mladší žáci A 1:1 (1:1)
10. ne 24.10.2010 15:30 Starší dorost Kačerov 2:0 (1:0)
8. ne 24.10.2010 12:45 Mladší žáci A SC Radotín 3:1 (1:1)
8. ne 24.10.2010 11:15 Starší přípravka A Střešovice B 8:1 (4:1)
8. so 23.10.2010 15:00 Mladší dorost ČAFC 0:1 (0:0)
8. so 23.10.2010 13:30 Mladší přípravka B Uhříněves 0:4 (0:2)
8. so 23.10.2010 13:00 Žižkov B Starší žáci 5:0 (3:0)
12. so 23.10.2010 10:30 Muži A Strakonice 2:3 (1:1)
10. so 23.10.2010 10:30 Kačerov Muži B 2:1 (1:0)
8. so 23.10.2010 08:45 PSK Union Starší přípravka B 5:1 (2:0)
8. so 23.10.2010 08:45 Kunratice Mladší přípravka A 1:3 (0:1)
9. ne 17.10.2010 15:30 Podolí Starší dorost 1:2 (0:2)
9. ne 17.10.2010 15:30 Muži B Košíře 5:0 (4:0)
7. ne 17.10.2010 10:30 Královice Starší přípravka B 10:0 (5:0)
7. so 16.10.2010 12:00 Vršovice Mladší dorost 4:0 (1:0)
7. so 16.10.2010 10:30 Mladší žáci A Satalice 4:0 (3:0)
11. so 16.10.2010 10:15 Příbram B Muži A 3:1 (1:0)
7. so 16.10.2010 09:00 Mladší přípravka A Střešovice 4:2 (2:1)
7. so 16.10.2010 09:00 SK Ďáblice Mladší přípravka B 12:0 (5:0)
7. so 16.10.2010 08:30 Braník Starší žáci 1:0 (0:0)
7. pá 15.10.2010 16:00 Uhelné sklady Starší přípravka A 0:3 (0:2)
8. ne 10.10.2010 16:00 Starší dorost Bohnice 1:0 (0:0)
8. ne 10.10.2010 16:00 Střešovice B Muži B 2:6 (0:3)
6. ne 10.10.2010 14:30 Starší přípravka A Un. Žižkov 4:0 (0:0)
6. ne 10.10.2010 14:00 Dubeč Mladší přípravka A 5:1 (1:1)
6. ne 10.10.2010 11:30 FSC Libuš Mladší žáci A 0:1 (0:1)
6. ne 10.10.2010 10:30 Starší žáci ČAFC 0:2 (0:0)
6. ne 10.10.2010 09:00 Starší přípravka B TJ Praga 0:3 (0:2)
6. so 09.10.2010 15:00 Mladší dorost Dukla B 3:0 (3:0)
6. so 09.10.2010 13:30 Mladší přípravka B Př. Kopanina B 0:4 (0:3)
10. so 09.10.2010 10:30 Muži A Sezimovo Ústí B 0:2 (0:0)
5. ne 03.10.2010 17:15 Slavia dívky Starší přípravka A 0:3 (0::1)
5. ne 03.10.2010 16:00 Aritma Starší žáci 5:1 (1:0)
7. ne 03.10.2010 16:00 Muži B Modřany 1:2 (0:2)
5. ne 03.10.2010 13:45 Junior B Mladší dorost 2:0 (1:0)
9. ne 03.10.2010 10:30 Třeboň Muži A 1:0 (0:0)
7. so 02.10.2010 13:00 Aritma Starší dorost 3:4 (0:2)
5. so 02.10.2010 10:30 Mladší žáci A SK Umbro 1:1 (0:1)
5. so 02.10.2010 09:00 Mladší přípravka A Hostivař 13:0 (7:0)
5. so 02.10.2010 08:30 Junior B Mladší přípravka B 0:3 (0:0)
5. pá 01.10.2010 16:30 D. Počernice Starší přípravka B 3:0 (1:0)