Rozlosování - 2.třída

1.kolo - 04.9.2022 14:00
   1.FC Barrandov FC Zličín 0:7
   Sokol Řepy TJ Březiněves 23:0
   SK Modřany Slovan Kunratice 1:1
   SK Újezd Praha 4 Avia Čakovice 1:3
   Aritma B Sokol Cholupice 13:0
   AFK Slavoj Podolí Praha SC Xaverov Horní Počernice 4:0
2.kolo - 11.9.2022 15:00
   FC Zličín AFK Slavoj Podolí Praha 5:4
   SC Xaverov Horní Počernice SK Újezd Praha 4 4:2
   Slovan Kunratice Sokol Cholupice 3:2
   Avia Čakovice Aritma B 4:8
   SK Modřany Sokol Řepy 4:3
   TJ Březiněves 1.FC Barrandov 1:7
3.kolo - 18.9.2022 14:30
   SK Újezd Praha 4 FC Zličín 3:1
   Sokol Řepy Slovan Kunratice 1:2
   Sokol Cholupice Avia Čakovice 4:1
   1.FC Barrandov SK Modřany 0:10
   Aritma B SC Xaverov Horní Počernice 1:2
   AFK Slavoj Podolí Praha TJ Březiněves 20:0
4.kolo - 25.9.2022 14:30
   FC Zličín Aritma B 2:8
   SC Xaverov Horní Počernice Sokol Cholupice 5:0
   TJ Březiněves SK Újezd Praha 4 0:10
   SK Modřany AFK Slavoj Podolí Praha 6:3
   Slovan Kunratice Avia Čakovice 1:0
   Sokol Řepy 1.FC Barrandov 5:1
5.kolo - 02.10.2022 12:30
   Sokol Cholupice FC Zličín 2:10
   Avia Čakovice SC Xaverov Horní Počernice 2:0
   1.FC Barrandov Slovan Kunratice 2:11
   Aritma B TJ Březiněves 9:0
   AFK Slavoj Podolí Praha Sokol Řepy 2:5
   SK Újezd Praha 4 SK Modřany 4:2
6.kolo - 09.10.2022 14:00
   FC Zličín Avia Čakovice 3:1
   Slovan Kunratice SC Xaverov Horní Počernice 3:2
   TJ Březiněves Sokol Cholupice 8:2
   SK Modřany Aritma B 1:11
   1.FC Barrandov AFK Slavoj Podolí Praha 2:11
   Sokol Řepy SK Újezd Praha 4 1:1
7.kolo - 15.10.2022 13:15
   SC Xaverov Horní Počernice FC Zličín 3:2
   Avia Čakovice TJ Březiněves 4:1
   Sokol Cholupice SK Modřany 0:3
   Aritma B Sokol Řepy 8:1
   SK Újezd Praha 4 1.FC Barrandov 8:0
   AFK Slavoj Podolí Praha Slovan Kunratice 6:1
8.kolo - 23.10.2022 15:30
   Slovan Kunratice FC Zličín 5:2
   Sokol Řepy Sokol Cholupice 6:0
   TJ Březiněves SC Xaverov Horní Počernice 1:6
   SK Modřany Avia Čakovice 7:1
   1.FC Barrandov Aritma B 0:10
   AFK Slavoj Podolí Praha SK Újezd Praha 4 1:2
9.kolo - 30.10.2022 12:30
   FC Zličín TJ Březiněves 8:0
   Aritma B AFK Slavoj Podolí Praha 1:2
   Avia Čakovice Sokol Řepy 0:1
   SC Xaverov Horní Počernice SK Modřany 1:2
   Sokol Cholupice 1.FC Barrandov 5:3
   SK Újezd Praha 4 Slovan Kunratice 4:2
10.kolo - 06.11.2022 09:00
   SK Modřany FC Zličín 1:1
   Slovan Kunratice TJ Březiněves 9:1
   Sokol Řepy SC Xaverov Horní Počernice 2:3
   AFK Slavoj Podolí Praha Sokol Cholupice 5:2
   1.FC Barrandov Avia Čakovice 3:6
   SK Újezd Praha 4 Aritma B 1:5
11.kolo - 13.11.2022 12:00
   FC Zličín Sokol Řepy 2:2
   TJ Březiněves SK Modřany 4:4
   Avia Čakovice AFK Slavoj Podolí Praha 0:4
   Aritma B Slovan Kunratice 6:1
   SC Xaverov Horní Počernice 1.FC Barrandov 4:2
   SK Újezd Praha 4 Sokol Cholupice 3:1