Rozlosování - 1. B třída

1.kolo - 11.8.2019 17:00
   SC Olympia Radotín B FC Zličín 4:1
   FC Tempo B Mezinárodní Svaz Mládeže 3:3
   SK Střešovice 1911 B Sokol Stodůlky B 2:1
   Avia Čakovice AFK Slavoj Podolí Praha B 1:1
   Slovan Bohnice FC Miškovice 0:3
   Sokol Cholupice Sokol Řepy 9:0
   Sokol Lipence SK Zbraslav B 4:4
   Sokol Písnice Sokol Písnice 4:5
2.kolo - 18.8.2019 17:00
   Mezinárodní Svaz Mládeže FC Zličín 7:3
   ABC Braník B SC Olympia Radotín B 5:0
   Sokol Stodůlky B Slovan Bohnice 2:2
   FC Miškovice Avia Čakovice 1:2
   AFK Slavoj Podolí Praha B Sokol Písnice 6:0
   FC Tempo B Sokol Cholupice 0:1
   Sokol Řepy Sokol Lipence 0:2
   SK Zbraslav B SK Střešovice 1911 B 0:4
3.kolo - 25.8.2019 17:00
   Sokol Písnice FC Miškovice 0:4
   Sokol Lipence FC Tempo B 4:1
   SC Olympia Radotín B AFK Slavoj Podolí Praha B 4:0
   Sokol Cholupice Mezinárodní Svaz Mládeže 2:3
   Slovan Bohnice SK Zbraslav B 9:0
   Avia Čakovice Sokol Stodůlky B 0:0
   FC Zličín ABC Braník B 1:8
   SK Střešovice 1911 B Sokol Řepy 6:2
4.kolo - 01.9.2019 17:00
   AFK Slavoj Podolí Praha B FC Zličín 2:2
   FC Miškovice SC Olympia Radotín B 3:1
   Sokol Stodůlky B Sokol Písnice 0:4
   Mezinárodní Svaz Mládeže ABC Braník B 2:6
   Sokol Cholupice Sokol Lipence 2:0
   SK Zbraslav B Avia Čakovice 2:2
   Sokol Řepy Slovan Bohnice 2:2
   FC Tempo B SK Střešovice 1911 B 4:0
5.kolo - 08.9.2019 17:00
   FC Zličín FC Miškovice 4:4
   Avia Čakovice Sokol Řepy 2:0
   Slovan Bohnice FC Tempo B 1:8
   ABC Braník B AFK Slavoj Podolí Praha B 3:2
   SC Olympia Radotín B Sokol Stodůlky B 2:3
   Sokol Písnice SK Zbraslav B 0:1
   Sokol Lipence Mezinárodní Svaz Mládeže 4:1
   SK Střešovice 1911 B Sokol Cholupice 5:1
6.kolo - 14.9.2019 16:30
   Sokol Stodůlky B FC Zličín 1:3
   FC Miškovice ABC Braník B 1:4
   Mezinárodní Svaz Mládeže AFK Slavoj Podolí Praha B 13:0
   Sokol Cholupice Slovan Bohnice 10:0
   Sokol Lipence SK Střešovice 1911 B 2:2
   Sokol Řepy Sokol Písnice 3:3
   SK Zbraslav B SC Olympia Radotín B 4:2
   FC Tempo B Avia Čakovice 8:0
7.kolo - 22.9.2019 16:30
   FC Zličín SK Zbraslav B 1:1
   Avia Čakovice Sokol Cholupice 1:2
   Slovan Bohnice Sokol Lipence 1:0
   ABC Braník B Sokol Stodůlky B 2:1
   Sokol Písnice FC Tempo B 3:2
   SC Olympia Radotín B Sokol Řepy 5:4
   AFK Slavoj Podolí Praha B FC Miškovice 7:3
   SK Střešovice 1911 B Mezinárodní Svaz Mládeže 5:2
8.kolo - 29.9.2019 16:00
   Sokol Řepy FC Zličín 1:1
   Sokol Stodůlky B AFK Slavoj Podolí Praha B 1:1
   SK Zbraslav B ABC Braník B 0:5
   Mezinárodní Svaz Mládeže FC Miškovice 0:4
   Sokol Cholupice Sokol Písnice 4:2
   Sokol Lipence Avia Čakovice 5:2
   SK Střešovice 1911 B Slovan Bohnice 1:0
   FC Tempo B SC Olympia Radotín B 2:1
9.kolo - 06.10.2019 16:00
   FC Zličín FC Tempo B 0:4
   Avia Čakovice SK Střešovice 1911 B 2:1
   FC Miškovice Sokol Stodůlky B 2:6
   Slovan Bohnice Mezinárodní Svaz Mládeže 1:5
   ABC Braník B Sokol Řepy 7:0
   AFK Slavoj Podolí Praha B SK Zbraslav B 0:0
   SC Olympia Radotín B Sokol Cholupice 4:2
   Sokol Písnice Sokol Lipence 3:1
10.kolo - 13.10.2019 15:30
   Sokol Cholupice FC Zličín 4:1
   Slovan Bohnice Avia Čakovice 0:1
   SK Zbraslav B Avia Čakovice 1:3
   Mezinárodní Svaz Mládeže Sokol Stodůlky B 3:0
   Sokol Lipence SC Olympia Radotín B 3:2
   Sokol Řepy AFK Slavoj Podolí Praha B 3:1
   FC Tempo B ABC Braník B 1:1
   SK Střešovice 1911 B Sokol Písnice 6:0
11.kolo - 20.10.2019 15:30
   FC Zličín Sokol Lipence 1:4
   Avia Čakovice Mezinárodní Svaz Mládeže 2:3
   ABC Braník B Sokol Cholupice 2:1
   Sokol Stodůlky B SK Zbraslav B 3:1
   FC Miškovice Sokol Řepy 2:3
   Sokol Písnice Slovan Bohnice 7:1
   SC Olympia Radotín B SK Střešovice 1911 B 3:2
   AFK Slavoj Podolí Praha B FC Tempo B 3:4
12.kolo - 28.10.2019 14:30
   SK Střešovice 1911 B FC Zličín 2:1
   Avia Čakovice Sokol Písnice 1:3
   Slovan Bohnice SC Olympia Radotín B 0:1
   Sokol Cholupice AFK Slavoj Podolí Praha B 7:1
   Mezinárodní Svaz Mládeže SK Zbraslav B 14:1
   Sokol Lipence ABC Braník B 3:3
   Sokol Řepy Sokol Stodůlky B 2:1
   FC Tempo B FC Miškovice 3:1
13.kolo - 03.11.2019 17:00
   FC Zličín Slovan Bohnice 3:3
   ABC Braník B SK Střešovice 1911 B 3:4
   Sokol Stodůlky B FC Tempo B 0:6
   FC Miškovice Sokol Cholupice 0:1
   AFK Slavoj Podolí Praha B Sokol Lipence 2:7
   SC Olympia Radotín B Avia Čakovice 2:3
   Sokol Písnice Mezinárodní Svaz Mládeže 3:5
   SK Zbraslav B Sokol Řepy 1:1
14.kolo - 09.11.2019 10:30
   Avia Čakovice FC Zličín 2:0
   Mezinárodní Svaz Mládeže Sokol Řepy 7:0
   Slovan Bohnice ABC Braník B 0:2
   Sokol Cholupice Sokol Stodůlky B 1:0
   Sokol Písnice SC Olympia Radotín B 1:2
   Sokol Lipence FC Miškovice 3:1
   SK Střešovice 1911 B AFK Slavoj Podolí Praha B 13:0
   FC Tempo B SK Zbraslav B 4:0
15.kolo - 17.11.2019 17:00
   FC Zličín Sokol Písnice 6:3
   ABC Braník B Avia Čakovice 3:0
   FC Tempo B Sokol Řepy 4:1
   FC Miškovice SK Střešovice 1911 B 2:7
   AFK Slavoj Podolí Praha B Sokol Cholupice 3:2
   SK Zbraslav B Sokol Cholupice 0:3
   SC Olympia Radotín B Mezinárodní Svaz Mládeže 0:2
   Sokol Stodůlky B Sokol Lipence 2:3