Rozlosování - 1.B třída

1.kolo - 28.9.2021 16:00
   FC Zličín Čechie Smíchov 0:22
   FK Řeporyje - Praha 5 FK Admira Praha C 5:
   Ambassadors FC Praha FK Motorlet D 0:13
   Loko Vltavín FK Admira Praha C 5:8
   SK Uhelné sklady Praha Sokol Nebušice 2:3
   AFK Slivenec 1.FC Barrandov 1:5
2.kolo - 04.9.2021 11:30
   FK Řeporyje - Praha 5 FC Zličín 14:3
   FK Admira Praha C 1.FC Barrandov 8:1
   SK Aritma C SK Uhelné sklady Praha 6:3
   Čechie Smíchov Ambassadors FC Praha 16:1
   FK Motorlet D Loko Vltavín 6:3
   Sokol Nebušice AFK Slivenec 1:2
3.kolo - 12.9.2021 12:30
   FC Zličín FK Admira Praha C 0:23
   AFK Slivenec SK Aritma C 7:7
   Ambassadors FC Praha FK Řeporyje - Praha 5 1:5
   SK Uhelné sklady Praha FK Motorlet D 1:14
   Loko Vltavín Čechie Smíchov 2:5
   1.FC Barrandov Sokol Nebušice 6:0
4.kolo - 19.9.2021 12:45
   FC Zličín Ambassadors FC Praha 3:3
   FK Řeporyje - Praha 5 Loko Vltavín 3:3
   FK Admira Praha C Sokol Nebušice 4:3
   SK Aritma C 1.FC Barrandov 7:1
   Čechie Smíchov SK Uhelné sklady Praha 5:1
   FK Motorlet D AFK Slivenec 17:0
5.kolo - 25.9.2021 13:00
   Loko Vltavín FC Zličín 14:0
   AFK Slivenec Čechie Smíchov 1:5
   Ambassadors FC Praha FK Admira Praha C 0:16
   Sokol Nebušice SK Aritma C 1:4
   SK Uhelné sklady Praha FK Řeporyje - Praha 5 4:10
   1.FC Barrandov FK Motorlet D 4:0
6.kolo - 03.10.2021 14:15
   FC Zličín SK Uhelné sklady Praha 1:15
   FK Řeporyje - Praha 5 AFK Slivenec 1:4
   Ambassadors FC Praha Loko Vltavín 0:10
   Čechie Smíchov 1.FC Barrandov 4:0
   FK Admira Praha C SK Aritma C 2:3
   FK Motorlet D Sokol Nebušice 8:4
7.kolo - 09.10.2021 11:00
   AFK Slivenec FC Zličín 16:0
   SK Aritma C FK Motorlet D 1:5
   SK Uhelné sklady Praha Ambassadors FC Praha 11:3
   Loko Vltavín FK Admira Praha C 6:2
   Sokol Nebušice Čechie Smíchov 1:4
   1.FC Barrandov FK Řeporyje - Praha 5 0:0
8.kolo - 17.10.2021 13:45
   FC Zličín 1.FC Barrandov 0:14
   FK Řeporyje - Praha 5 Sokol Nebušice 3:4
   FK Admira Praha C FK Motorlet D 3:13
   Ambassadors FC Praha AFK Slivenec 0:8
   Čechie Smíchov SK Aritma C 5:0
   Loko Vltavín SK Uhelné sklady Praha 7:0
9.kolo - 23.10.2021 10:15
   Sokol Nebušice FC Zličín 9:1
   AFK Slivenec Loko Vltavín 4:7
   SK Aritma C FK Řeporyje - Praha 5 4:1
   SK Uhelné sklady Praha FK Admira Praha C 0:4
   FK Motorlet D Čechie Smíchov 0:4
   1.FC Barrandov Ambassadors FC Praha 18:0
10.kolo - 31.10.2021 14:30
   FC Zličín SK Aritma C 0:28
   FK Řeporyje - Praha 5 FK Motorlet D 2:11
   Ambassadors FC Praha Sokol Nebušice :
   FK Admira Praha C Čechie Smíchov 0:0
   SK Uhelné sklady Praha AFK Slivenec :
   Loko Vltavín 1.FC Barrandov 8:3
11.kolo - 06.11.2021 12:30
   FK Motorlet D FC Zličín 28:0
   Sokol Nebušice Loko Vltavín 5:5
   SK Aritma C Ambassadors FC Praha 17:0
   AFK Slivenec FK Admira Praha C 0:5
   1.FC Barrandov SK Uhelné sklady Praha 5:2
   Čechie Smíchov FK Řeporyje - Praha 5 7:0