Rozlosování - Pražský přebor

1.kolo - 14.8.2021 13:00
   FSC Libuš FC Zličín 11:0
   Junior Praha FC Přední Kopanina 1:1
   SK Union Vršovice SK Zbraslav 1:2
   Slovan Bohnice SK Chabry 5:1
   FC Tempo Praha SK Hostivař 3:3
   SK Ďáblice SC Xaverov Horní Počernice 4:4
   Spartak Kbely TJ Sokol Bílá Hora :
2.kolo - 22.8.2021 17:00
   FC Zličín SK Union Vršovice 0:2
   TJ Sokol Bílá Hora SK Ďáblice 0:2
   SK Zbraslav Spartak Kbely 2:1
   FC Tempo Praha FSC Libuš 1:5
   SK Hostivař FC Přední Kopanina 2:1
   SC Xaverov Horní Počernice Slovan Bohnice 7:2
   SK Chabry Junior Praha :
3.kolo - 29.8.2021 14:00
   Spartak Kbely FC Zličín 2:6
   SK Ďáblice SK Zbraslav 0:1
   FSC Libuš SK Hostivař 6:0
   SK Union Vršovice FC Tempo Praha 4:9
   Slovan Bohnice TJ Sokol Bílá Hora 1:2
   FC Přední Kopanina SK Chabry 2:0
   Junior Praha SC Xaverov Horní Počernice 2:0
4.kolo - 05.9.2021 17:00
   FC Zličín SK Ďáblice 4:3
   FSC Libuš SK Union Vršovice 8:2
   TJ Sokol Bílá Hora Junior Praha 3:0
   FC Tempo Praha Spartak Kbely 1:4
   SC Xaverov Horní Počernice FC Přední Kopanina 1:4
   SK Hostivař SK Chabry 3:3
   SK Zbraslav Slovan Bohnice 8:3
5.kolo - 12.9.2021 10:30
   Slovan Bohnice FC Zličín 6:5
   Junior Praha SK Zbraslav 1:5
   Spartak Kbely FSC Libuš 1:12
   SK Ďáblice FC Tempo Praha 2:3
   FC Přední Kopanina TJ Sokol Bílá Hora 4:2
   SK Union Vršovice SK Hostivař 2:4
   SK Chabry SC Xaverov Horní Počernice 4:4
6.kolo - 19.9.2021 16:30
   FC Zličín Junior Praha 5:2
   FSC Libuš SK Ďáblice 4:0
   SK Zbraslav FC Přední Kopanina 1:2
   TJ Sokol Bílá Hora SK Chabry 0:5
   FC Tempo Praha Slovan Bohnice 4:2
   SK Union Vršovice Spartak Kbely 5:1
   SK Hostivař SC Xaverov Horní Počernice 3:3
7.kolo - 26.9.2021 16:30
   FC Přední Kopanina FC Zličín 3:1
   Junior Praha FC Tempo Praha 3:2
   Slovan Bohnice FSC Libuš 0:6
   Spartak Kbely SK Hostivař 0:3
   SK Ďáblice SK Union Vršovice 1:1
   SC Xaverov Horní Počernice TJ Sokol Bílá Hora 7:2
   SK Chabry SK Zbraslav 3:1
8.kolo - 03.10.2021 16:00
   FC Zličín SK Chabry :
   FSC Libuš Junior Praha :
   SK Zbraslav SC Xaverov Horní Počernice :
   Spartak Kbely SK Ďáblice :
   SK Hostivař TJ Sokol Bílá Hora :
   FC Tempo Praha FC Přední Kopanina :
   SK Union Vršovice Slovan Bohnice :