Rozlosování - 2.třída

1.kolo - 04.9.2022 09:00
    SC Olympia Radotín :
   Řepy B FK Řeporyje - Praha 5 7:4
   Sokol Lochkov Slavoj Suchdol 4:1
   AFK Slivenec Sokol Lipence 5:4
   TJ Sokol Bílá Hora SK Modřany B 3:6
   SK Střešovice D FC Přední Kopanina 1:12
   FC Zličín SC Olympia Radotín 8:2
   Řepy B FK Řeporyje - Praha 5 :
   Sokol Lochkov Slavoj Suchdol :
   AFK Slivenec Sokol Lipence :
   TJ Sokol Bílá Hora SK Modřany B :
   SK Střešovice D FC Přední Kopanina :
2.kolo - 10.9.2022 09:00
   FK Řeporyje - Praha 5 FC Zličín 2:3
   SK Modřany B SK Střešovice D 25:2
   FC Přední Kopanina Sokol Lochkov 3:4
   Sokol Lipence Slavoj Suchdol 6:8
   SC Olympia Radotín TJ Sokol Bílá Hora 6:2
   AFK Slivenec Řepy B 2:7
3.kolo - 16.9.2022 18:30
   FC Zličín AFK Slivenec 12:3
   Slavoj Suchdol FC Přední Kopanina 3:9
   Řepy B Sokol Lipence 3:0
   SK Střešovice D SC Olympia Radotín 11:4
   Sokol Lochkov SK Modřany B 2:3
   TJ Sokol Bílá Hora FK Řeporyje - Praha 5 3:6
4.kolo - 25.9.2022 14:30
   Řepy B FC Zličín 6:5
   FK Řeporyje - Praha 5 SK Střešovice D 19:0
   SC Olympia Radotín Sokol Lochkov 0:12
   Sokol Lipence FC Přední Kopanina 5:5
   SK Modřany B Slavoj Suchdol 6:1
   AFK Slivenec TJ Sokol Bílá Hora 1:11
5.kolo - 02.10.2022 14:00
   FC Zličín Sokol Lipence 7:1
   Slavoj Suchdol SC Olympia Radotín 2:5
   FC Přední Kopanina SK Modřany B 2:5
   Sokol Lochkov FK Řeporyje - Praha 5 3:10
   SK Střešovice D AFK Slivenec 3:13
   TJ Sokol Bílá Hora Řepy B 4:7
6.kolo - 09.10.2022 09:30
   FC Zličín TJ Sokol Bílá Hora 9:3
   FK Řeporyje - Praha 5 Slavoj Suchdol 6:5
   Sokol Lipence SK Modřany B 1:9
   AFK Slivenec Sokol Lochkov 2:8
   Řepy B SK Střešovice D 5:2
   SC Olympia Radotín FC Přední Kopanina 4:8
7.kolo - 16.10.2022 13:30
   SK Střešovice D FC Zličín 2:12
   Slavoj Suchdol AFK Slivenec 13:2
   SK Modřany B SC Olympia Radotín 11:0
   Sokol Lochkov Řepy B 1:5
   FC Přední Kopanina FK Řeporyje - Praha 5 3:4
   TJ Sokol Bílá Hora Sokol Lipence 6:2
8.kolo - 23.10.2022 11:45
   FC Zličín Sokol Lochkov 8:2
   FK Řeporyje - Praha 5 SK Modřany B 3:3
   Sokol Lipence SC Olympia Radotín 4:4
   Řepy B Slavoj Suchdol 6:1
   AFK Slivenec FC Přední Kopanina 2:9
   TJ Sokol Bílá Hora SK Střešovice D 5:0
9.kolo - 27.10.2022 17:30
   Slavoj Suchdol FC Zličín 2:4
   FK Řeporyje - Praha 5 SK Modřany B :
   Sokol Lipence SC Olympia Radotín :
   Řepy B Slavoj Suchdol :
   AFK Slivenec FC Přední Kopanina :
   TJ Sokol Bílá Hora SK Střešovice D :
   SK Střešovice D Sokol Lipence 7:4
   FC Přední Kopanina Řepy B 6:1
   Sokol Lochkov TJ Sokol Bílá Hora 3:3
   SC Olympia Radotín FK Řeporyje - Praha 5 3:7
   SK Modřany B AFK Slivenec 11:0
10.kolo - 06.11.2022 09:00
   FC Zličín FC Přední Kopanina 6:4
   SK Střešovice D Sokol Lochkov 1:10
   Řepy B SK Modřany B 5:0
   Sokol Lipence FK Řeporyje - Praha 5 0:11
   AFK Slivenec SC Olympia Radotín 2:12
   TJ Sokol Bílá Hora Slavoj Suchdol 0:3
11.kolo - 12.11.2022 13:00
   SK Modřany B FC Zličín 7:3
   SC Olympia Radotín Řepy B 2:5
   FK Řeporyje - Praha 5 AFK Slivenec 12:1
   FC Přední Kopanina TJ Sokol Bílá Hora 4:1
   Sokol Lochkov Sokol Lipence 4:3
   SK Střešovice D Slavoj Suchdol 5:4