Rozlosování - 2.třída

1.kolo - 09.9.2018 10:30
   TJ Ruzyně FC Zličín 2:0
   TJ Sokol Bílá Hora FK Meteor Praha VIII B 0:12
   Čechie Smíchov Slavoj Suchdol 2:1
   SK Uhelné sklady Praha TJ Březiněves 3:2
   SK Chabry Slovan Bohnice B 5:0
2.kolo - 12.9.2018 17:30
   Slavoj Suchdol FC Zličín 1:5
   TJ Březiněves SK Chabry 1:2
   Čechie Smíchov SK Uhelné sklady Praha 3:0
   FK Meteor Praha VIII B TJ Ruzyně 7:1
   Slovan Bohnice B TJ Sokol Bílá Hora 0:2
3.kolo - 19.9.2018 18:00
   FC Zličín FK Meteor Praha VIII B 3:1
   TJ Sokol Bílá Hora TJ Březiněves 0:3
   SK Chabry Čechie Smíchov 2:0
   TJ Ruzyně Slovan Bohnice B 4:1
   SK Uhelné sklady Praha Slavoj Suchdol 4:1
4.kolo - 30.9.2018 13:30
   Slovan Bohnice B FC Zličín 1:8
   Slavoj Suchdol FK Meteor Praha VIII B 2:15
   SK Uhelné sklady Praha SK Chabry 1:3
   TJ Březiněves TJ Ruzyně 1:6
   Čechie Smíchov TJ Sokol Bílá Hora 4:3
5.kolo - 07.10.2018 12:15
   FC Zličín TJ Březiněves 0:8
   FK Meteor Praha VIII B Slovan Bohnice B 17:2
   TJ Sokol Bílá Hora SK Uhelné sklady Praha 2:0
   TJ Ruzyně Čechie Smíchov 3:1
   SK Chabry Slavoj Suchdol 9:1
6.kolo - 13.10.2018 15:30
   Čechie Smíchov FC Zličín 0:3
   Slavoj Suchdol Slovan Bohnice B 9:2
   TJ Březiněves FK Meteor Praha VIII B 4:5
   SK Uhelné sklady Praha TJ Ruzyně 3:3
   SK Chabry TJ Sokol Bílá Hora 10:1
7.kolo - 21.10.2018 11:45
   FC Zličín SK Uhelné sklady Praha 5:2
   TJ Sokol Bílá Hora Slavoj Suchdol 0:5
   Slovan Bohnice B TJ Březiněves 2:3
   FK Meteor Praha VIII B Čechie Smíchov 5:0
   TJ Ruzyně SK Chabry 1:0
8.kolo - 28.10.2018 12:00
   SK Chabry FC Zličín 2:2
   TJ Sokol Bílá Hora TJ Ruzyně 1:6
   Slavoj Suchdol TJ Březiněves 3:6
   Čechie Smíchov Slovan Bohnice B 2:2
   SK Uhelné sklady Praha FK Meteor Praha VIII B 3:12
9.kolo - 04.11.2018 10:15
   FC Zličín TJ Sokol Bílá Hora 0:2
   Slovan Bohnice B SK Uhelné sklady Praha 4:2
   TJ Ruzyně Slavoj Suchdol 3:2
   TJ Březiněves Čechie Smíchov 3:2
   FK Meteor Praha VIII B SK Chabry 3:0
10.kolo - 07.4.2019 14:00
   FC Zličín TJ Ruzyně 1:5
   FK Meteor Praha VIII B TJ Sokol Bílá Hora 4:1
   Slavoj Suchdol Čechie Smíchov 5:2
   TJ Březiněves SK Uhelné sklady Praha 1:1
   Slovan Bohnice B SK Chabry 0:1
11.kolo - 14.4.2019 10:15
   FC Zličín Slavoj Suchdol 1:0
   TJ Sokol Bílá Hora Slovan Bohnice B 6:0
   SK Uhelné sklady Praha Čechie Smíchov 0:6
   TJ Ruzyně FK Meteor Praha VIII B 0:8
   SK Chabry TJ Březiněves 2:2
12.kolo - 28.4.2019 12:45
   TJ Sokol Bílá Hora Čechie Smíchov :
   TJ Ruzyně TJ Březiněves :
   SK Chabry SK Uhelné sklady Praha :
   FK Meteor Praha VIII B Slavoj Suchdol :
   FK Meteor Praha VIII B FC Zličín :
   Čechie Smíchov SK Chabry :
   Slovan Bohnice B TJ Ruzyně :
   TJ Březiněves TJ Sokol Bílá Hora :
   Slavoj Suchdol SK Uhelné sklady Praha :
13.kolo - 28.4.2019 12:45
   FC Zličín Slovan Bohnice B :
   TJ Sokol Bílá Hora Čechie Smíchov :
   TJ Ruzyně TJ Březiněves :
   SK Chabry SK Uhelné sklady Praha :
   FK Meteor Praha VIII B Slavoj Suchdol :
14.kolo - 04.5.2019 15:00
   TJ Březiněves FC Zličín :
   Slavoj Suchdol SK Chabry :
   Slovan Bohnice B FK Meteor Praha VIII B :
   SK Uhelné sklady Praha TJ Sokol Bílá Hora :
   Čechie Smíchov TJ Ruzyně :
15.kolo - 12.5.2019 13:15
   FC Zličín Čechie Smíchov :
   TJ Sokol Bílá Hora SK Chabry :
   Slovan Bohnice B Slavoj Suchdol :
   TJ Ruzyně SK Uhelné sklady Praha :
   FK Meteor Praha VIII B TJ Březiněves :
16.kolo - 18.5.2019 14:00
   SK Uhelné sklady Praha FC Zličín :
   TJ Březiněves Slovan Bohnice B :
   Čechie Smíchov FK Meteor Praha VIII B :
   SK Chabry TJ Ruzyně :
   Slavoj Suchdol TJ Sokol Bílá Hora :
17.kolo - 26.5.2019 15:15
   FC Zličín SK Chabry :
   FK Meteor Praha VIII B SK Uhelné sklady Praha :
   Slovan Bohnice B Čechie Smíchov :
   TJ Březiněves Slavoj Suchdol :
   TJ Ruzyně TJ Sokol Bílá Hora :
18.kolo - 30.5.2019 18:00
   TJ Sokol Bílá Hora FC Zličín :
   SK Uhelné sklady Praha Slovan Bohnice B :
   Čechie Smíchov TJ Březiněves :
   SK Chabry FK Meteor Praha VIII B :
   Slavoj Suchdol TJ Ruzyně :