Rozlosování - Pražský přebor

1.kolo - 31.7.2021 10:30
   SK Hostivař FC Zličín 4:2
   Sokol Královice SK Uhelné sklady Praha 3:2
   Sokol Kolovraty SK Motorlet Praha B 1:6
   AFK Slavoj Podolí Praha FK Viktoria Žižkov B 2:1
   FC Přední Kopanina SK Újezd Praha 4 0:3
   SC Olympia Radotín FK Dukla JM 1:6
   FK Admira Praha B SK Třeboradice 3:0
   FK Újezd nad Lesy FK Slavoj Vyšehrad B 1:5
2.kolo - 07.8.2021 10:30
   FC Zličín SC Olympia Radotín 2:1
   SK Újezd Praha 4 Sokol Královice 1:2
   SK Motorlet Praha B AFK Slavoj Podolí Praha 1:3
   FK Slavoj Vyšehrad B FK Dukla JM 2:4
   FK Viktoria Žižkov B FC Přední Kopanina 0:0
   SK Třeboradice Sokol Kolovraty 0:2
   FK Újezd nad Lesy FK Admira Praha B 1:3
   SK Uhelné sklady Praha SK Hostivař 1:4
3.kolo - 14.8.2021 10:30
   FK Dukla JM FC Zličín 2:1
   Sokol Kolovraty FK Újezd nad Lesy 5:1
   Sokol Královice FK Viktoria Žižkov B 3:3
   AFK Slavoj Podolí Praha SK Třeboradice 1:2
   SK Hostivař SK Újezd Praha 4 0:1
   SC Olympia Radotín SK Uhelné sklady Praha 3:2
   FK Admira Praha B FK Slavoj Vyšehrad B 4:0
   FC Přední Kopanina SK Motorlet Praha B 5:1
4.kolo - 21.8.2021 13:30
   FK Slavoj Vyšehrad B FC Zličín 1:2
   SK Újezd Praha 4 SC Olympia Radotín 4:2
   SK Motorlet Praha B Sokol Královice 1:3
   SK Uhelné sklady Praha FK Dukla JM 0:8
   FK Admira Praha B Sokol Kolovraty 0:1
   FK Viktoria Žižkov B SK Hostivař 3:0
   FK Újezd nad Lesy AFK Slavoj Podolí Praha 2:2
   SK Třeboradice FC Přední Kopanina 3:7
5.kolo - 28.8.2021 10:30
   FC Zličín SK Uhelné sklady Praha 3:2
   Sokol Královice SK Třeboradice 6:1
   Sokol Kolovraty FK Slavoj Vyšehrad B 5:1
   AFK Slavoj Podolí Praha FK Admira Praha B 0:1
   SK Hostivař SK Motorlet Praha B 0:1
   FK Dukla JM SK Újezd Praha 4 0:0
   SC Olympia Radotín FK Viktoria Žižkov B 2:2
   FC Přední Kopanina FK Újezd nad Lesy 2:0
6.kolo - 04.9.2021 10:15
   SK Újezd Praha 4 FC Zličín 1:0
   FK Viktoria Žižkov B FK Dukla JM 7:2
   SK Motorlet Praha B SC Olympia Radotín 3:1
   Sokol Kolovraty AFK Slavoj Podolí Praha 4:3
   FK Slavoj Vyšehrad B SK Uhelné sklady Praha 0:4
   FK Admira Praha B FC Přední Kopanina 2:1
   FK Újezd nad Lesy Sokol Královice 0:4
   SK Třeboradice SK Hostivař 1:4
7.kolo - 11.9.2021 10:30
   FC Zličín FK Viktoria Žižkov B 1:4
   Sokol Královice FK Admira Praha B 1:2
   AFK Slavoj Podolí Praha FK Slavoj Vyšehrad B 3:1
   SK Hostivař FK Újezd nad Lesy 2:0
   SK Uhelné sklady Praha SK Újezd Praha 4 2:3
   FK Dukla JM SK Motorlet Praha B 5:2
   SC Olympia Radotín SK Třeboradice 3:1
   FC Přední Kopanina Sokol Kolovraty 3:2
8.kolo - 17.9.2021 17:30
   SK Motorlet Praha B FC Zličín 2:1
   FK Viktoria Žižkov B SK Uhelné sklady Praha 7:3
   Sokol Kolovraty Sokol Královice 1:0
   AFK Slavoj Podolí Praha FC Přední Kopanina 3:0
   FK Slavoj Vyšehrad B SK Újezd Praha 4 0:5
   FK Admira Praha B SK Hostivař 2:0
   FK Újezd nad Lesy SC Olympia Radotín 0:2
   SK Třeboradice FK Dukla JM 4:9
9.kolo - 25.9.2021 10:30
   FC Zličín SK Třeboradice 5:2
   SK Uhelné sklady Praha SK Motorlet Praha B 1:2
   Sokol Královice AFK Slavoj Podolí Praha 3:3
   SK Újezd Praha 4 FK Viktoria Žižkov B 3:1
   FK Dukla JM FK Újezd nad Lesy 9:1
   FC Přední Kopanina FK Slavoj Vyšehrad B 3:0
   SK Hostivař Sokol Kolovraty 1:0
   SC Olympia Radotín FK Admira Praha B 0:0
10.kolo - 03.10.2021 16:00
   FK Újezd nad Lesy FC Zličín :
   SK Motorlet Praha B SK Újezd Praha 4 :
   FK Slavoj Vyšehrad B FK Viktoria Žižkov B :
   Sokol Kolovraty SC Olympia Radotín :
   AFK Slavoj Podolí Praha SK Hostivař :
   FC Přední Kopanina Sokol Královice :
   FK Admira Praha B FK Dukla JM :
   SK Třeboradice SK Uhelné sklady Praha :
11.kolo - 09.10.2021 10:30
   FC Zličín FK Admira Praha B :
   Sokol Královice FK Slavoj Vyšehrad B :
   SK Újezd Praha 4 SK Třeboradice :
   FK Viktoria Žižkov B SK Motorlet Praha B :
   FK Dukla JM Sokol Kolovraty :
   SK Uhelné sklady Praha FK Újezd nad Lesy :
   SK Hostivař FC Přední Kopanina :
15.kolo - 18.8.2021 17:30
   FC Zličín Sokol Královice 4:4
   SK Uhelné sklady Praha FC Přední Kopanina 3:6
   FK Viktoria Žižkov B Sokol Kolovraty 3:2
   SC Olympia Radotín FK Slavoj Vyšehrad B 2:0
   SK Motorlet Praha B FK Admira Praha B 0:0
   FK Dukla JM SK Hostivař 3:1
   SK Třeboradice FK Újezd nad Lesy 5:5
   SK Újezd Praha 4 AFK Slavoj Podolí Praha 1:1