Rozlosování - 1.A třída

1.kolo - 28.9.2021 14:15
   FC Zličín Sokol Řepy 0:6
   Fotbalová akademie Alexe Zbura Sokol Nebušice 24:0
   FK Meteor Praha VIII B SK Aritma C 6:4
   FC Přední Kopanina AC Sparta dívky 1:6
   AFK Slavoj Podolí Praha Sokol Stodůlky B 7:1
   SK Motorlet C SK Střešovice 1911 C 6:5
   Fotbalová akademie Alexe Zbura FC Zličín 6:1
   Sokol Nebušice Sokol Stodůlky B 0:19
   FK Meteor Praha VIII B AC Sparta dívky 2:5
   SK Aritma C SK Střešovice 1911 C 4:5
   AFK Slavoj Podolí Praha FC Přední Kopanina 12:4
   SK Motorlet C Sokol Řepy 3:0
2.kolo - 05.9.2021 13:15
   FC Zličín FC Přední Kopanina 1:3
   AC Sparta dívky SK Motorlet C 3:3
   Sokol Nebušice FK Meteor Praha VIII B 0:8
   Sokol Stodůlky B Fotbalová akademie Alexe Zbura 5:6
   Sokol Řepy SK Aritma C 3:2
   SK Střešovice 1911 C AFK Slavoj Podolí Praha 2:13
3.kolo - 12.9.2021 17:30
   SK Motorlet C FC Zličín 9:2
   AFK Slavoj Podolí Praha AC Sparta dívky 2:10
   Fotbalová akademie Alexe Zbura SK Střešovice 1911 C 10:2
   FK Meteor Praha VIII B Sokol Stodůlky B 3:3
   SK Aritma C Sokol Nebušice 7:1
   FC Přední Kopanina Sokol Řepy 4:6
4.kolo - 19.9.2021 11:15
   FC Zličín AFK Slavoj Podolí Praha 5:8
   AC Sparta dívky Fotbalová akademie Alexe Zbura 1:3
   Sokol Stodůlky B SK Aritma C 4:1
   Sokol Řepy Sokol Nebušice 11:1
   SK Střešovice 1911 C FK Meteor Praha VIII B 1:3
   FC Přední Kopanina SK Motorlet C 6:3
6.kolo - 03.10.2021 12:30
   FC Zličín FK Meteor Praha VIII B 2:14
   AC Sparta dívky SK Aritma C 7:1
   SK Střešovice 1911 C Sokol Nebušice 15:1
   Sokol Řepy Sokol Stodůlky B 3:1
   FC Přední Kopanina Fotbalová akademie Alexe Zbura 1:9
   SK Motorlet C AFK Slavoj Podolí Praha 2:5
7.kolo - 09.10.2021 12:00
   SK Aritma C FC Zličín 1:7
   Fotbalová akademie Alexe Zbura SK Motorlet C 10:1
   Sokol Stodůlky B SK Střešovice 1911 C 4:8
   FK Meteor Praha VIII B FC Přední Kopanina :
   AFK Slavoj Podolí Praha Sokol Řepy 10:1
   Sokol Nebušice AC Sparta dívky 1:11
8.kolo - 17.10.2021 12:00
   FC Zličín Sokol Nebušice 11:2
   AC Sparta dívky Sokol Stodůlky B 0:5
   Sokol Řepy SK Střešovice 1911 C 5:5
   FC Přední Kopanina SK Aritma C 2:5
   AFK Slavoj Podolí Praha Fotbalová akademie Alexe Zbura 2:10
   SK Motorlet C FK Meteor Praha VIII B 2:4
9.kolo - 23.10.2021 09:00
   Sokol Stodůlky B FC Zličín :
   Fotbalová akademie Alexe Zbura Sokol Řepy :
   SK Aritma C SK Motorlet C :
   Sokol Nebušice FC Přední Kopanina :
   FK Meteor Praha VIII B AFK Slavoj Podolí Praha :
   SK Střešovice 1911 C AC Sparta dívky :
10.kolo - 31.10.2021 12:45
   FC Zličín Sokol Stodůlky B :
   Fotbalová akademie Alexe Zbura FK Meteor Praha VIII B :
   SK Motorlet C Sokol Nebušice :
   FC Přední Kopanina Sokol Stodůlky B :
   Sokol Řepy AC Sparta dívky :
   AFK Slavoj Podolí Praha SK Aritma C :
11.kolo - 06.11.2021 10:00
   AC Sparta dívky FC Zličín :
   SK Aritma C Fotbalová akademie Alexe Zbura :
   Sokol Stodůlky B SK Motorlet C :
   SK Střešovice 1911 C FC Přední Kopanina :
   FK Meteor Praha VIII B Sokol Řepy :
   Sokol Nebušice AFK Slavoj Podolí Praha :