O naší výhře se rozhodlo až v nastavení !

V sobotu 27.4.2024 jsme v rámci 24. Kola Pražského přeboru mužů zajížděli ve velice ,,okleštěné“ sestavě na hřiště Čechie Uhříněves.

V sobotu 27.4.2024 jsme v rámci 24. Kola Pražského přeboru mužů zajížděli  ve velice ,,okleštěné“ sestavě na hřiště Čechie Uhříněves.

Zličínský trenér Zdeněk Kudela zhodnotil zápas takto:

V posledních utkáních se nám stále více a více hromadí absence hráčů a máme proto velké problémy dát početně mužstvo vůbec dohromady. Na Uhříněves s námi cestoval dorostenec Matěj Ježek a mé velké poděkování patří Ondrovi Kučerovi, který ještě ve čtvrtek dobíral antibiotika a vůbec nebyl ještě v sobotu v dobrém zdravotním stavu. Málokdo by v takovém stavu vůbec do zápasu šel. A Ondra byl v sobotním střetnutí naším klíčovým hráčem. Dokonce byl po hrubých zákrocích dvakrát na hřišti ošetřován, přesto dohrál. A nejen to, náš celek na hřišti držel ve hře po celou dobu cesty za vítězstvím.  Zápas to byl ze strany domácích velice důrazný, ale to jsme dopředu věděli, neboť bojují o udržení v soutěži a to je jedna z cest, někdy vedoucí k úspěchu. Měli jsme v prvním poločase však více gólových šancí než domácí, Tomáš Košút dokonce nastřelil hlavou břevno. Přesto Uhříněves první dějství vyhrála 1 - 0. Po jejich nákopu z vlastní poloviny došlo k nedorozumění našeho brankáře Filipa Machače s obránci a jejich hráč skóroval do naší odkryté branky.

Do druhého poločasu jsme přeskupili sestavu, do hry šel dorostenec Matěj Ježek a ihned, doslova po několika vteřinách svého pobytu na hřišti, po naší předcházející hezké kombinaci pohotově vyrovnal. V dalším průběhu hry jsme už byli herně lepším celkem, ale pořád se nám nedařilo vstřelit další branku, protože jsme nedokázali dál naší kombinaci rychlejší řád a mnohdy i větší přesnost. Ale vítězný gól nakonec přišel. Bylo to v devadesáté druhé minutě a vsítil ho Martin Kohout. Po kvalitních dvou předchozích přihrávkách uklidil míč přesně k tyči.

A s Uhříněvsí se na jaře střetneme ještě jednou. Bude to o sváteční středu, 8. května, v semifinále poháru na Zličíně od 11,00 hod.

Pražský přebor, 24. kolo, sobota 27.4.2024, 10:30

SK Čechie Uhříněves 1:2 FC Zličín

Branky 38. Seniv - 46. Ježek, 90+2 Kohout.