Vydřené a důležité 3 body proti Vršovicím

V neděli dopoledne jsme se postavil proti týmu z Vršovic. Věděli jsme, že utkání bude těžké a musíme udělat maximum pro zisk 3 bodů

V 10:15 zazněla píšťalka rozhodčího a zápas začal. Domácí na nás vlétli a důsledkem toho bylo hodně volných přímých kopů kolem vápna. Všechny tyto kopy ovšem zlikvidoval náš gólman. První půle se hrála na jednu ( na naši ) bránu, ale první gól jsme paradoxně vstřelili my, když zužitkoval nahrávku Kuba Drdlíček a dal skóre poločasovou podobu 0:1. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit lépe než do první, což se nám ale nepodařilo. Hned v 45´minutě jsme inkasovali a skóre se posunulo na 1:1. Domácí tým nás opět zatlačil, ale žádnou výraznější šanci si nevypracoval, naopak jsme opět zaútočili my a hned z toho byl gól. Do druhé půle příchozí Filip Scháňka ( výborný tah trenéra ) rozhodl utkání, když dokázal využít přihrávku Máry Hájka a dal skóre podobu 1:2. Soupeř vrhal všechny síly do útoku, ale naše obrana včele s Ondrou Smutným dokázala tlaku odolat, a když nedal gólovku Kuba Drdlíček skončilo utkání 1:2. POCHVALU ZA BOJOVNOST ZASLOUŽÍ CELÝ TÝM, ALE HLAVNĚ ONDRA JÍCHA, BRANKÁŘ ONDRA SMUTNÝ A KONCENTROVANOST CELÉ OBRANY PO CELOU DOBU UTKÁNÍ. Trenér byl po zápase spokojený jak s výsledkem, tak s bojovností.