Novinky - Archiv

Všechny články
Velmi cenná výhra v Dolních Počernicích!

Velmi cenná výhra v Dolních Počernicích!

Mladší dorost 13. října 2020

Po dvou nepřesvědčivých výsledcích jsme chtěli konečně získat body v zápase s Dolními Počernicemi, který byl zároveň poslední před nucenou dvoutýdenní soutěžní pauzou. Hřiště sice nebylo v nejlepším stavu a delegovaný rozhodčí se nedostavil, ale tím jsme se nesměli nechat rozhodit.

Krutá porážka s Duklou JM!

Krutá porážka s Duklou JM!

Mladší dorost 5. října 2020

Dneska se mi hodnocení bude psát velmi, opravdu velmi těžce. Do zápasu jsme šli ve velmi okleštěné sestavě, a tak jsem se obával, jak bude naše hra vypadat. A teď po zápase mohu řict, že jsem na jednu stranu na kluky velmi pyšný, na druhou stranu zklamaný, ale pojďme hezky popořadě.

Bez gólů vyhrát nemůžeme!

Bez gólů vyhrát nemůžeme!

Mladší dorost 29. září 2020

Dnes budu strucny, protoze jsem z naseho vykonu zklamany. Dalsi zapas a stale ta sama pisnicka.

Jednoznačné vítězství!

Jednoznačné vítězství!

Mladší dorost 22. září 2020

V třetím kole nás čekal soupeř z Přední Kopaniny. Se stejným týmem jsme odehráli i přípravné utkání a prohráli 3:6. Chtěli jsme si tak napravit reputaci a hostům porážku oplatit.

Zbytečná porážka s Hájemi!

Zbytečná porážka s Hájemi!

Mladší dorost 16. září 2020

V druhém mistráku jsme zajížděli na hřiště soupeře z Hájí. Pro oba týmy to byla šance získat první body do nového ročníku, a tak bylo jisté, že ani jeden tým nedá druhému nic zadarmo.

Sráží nás individuální chyby!

Sráží nás individuální chyby!

Mladší dorost 6. září 2020

V prvním mistráku nás čekal soupeř z nejtěžších, Libuš. Minulý rok nám stejný soupeř uštědřil debakl 0:14. Kluci za rok udělali velký pokrok, stále nás ale sráží stejné chyby.

Vítězná generálka na novou sezónu!

Vítězná generálka na novou sezónu!

Mladší dorost 1. září 2020

Generálku jsme zvládli vítězně. Zápas se odehrál na menší UMT Klausova, i tak jsme předváděli kvalitní kombinační fotbal. Bohužel nás opět sráží individuální chyby.

Soustředění - mladší dorost

Soustředění - mladší dorost

Mladší dorost 29. srpna 2020

Od neděli (23.8.) do soboty (29.8.) jsme absolvovali soustředění v Hotelu Ort. Kluci polykali třídenní dávky tréninků, které byli zaměřeny jak na herní složku, tak také fyzickou. Čas jsme si našli ale i na zábavu. Zahráli jsme si nohejbal, ping-pong, navštívili místní koupaliště a kluci si po večerech užili mnoho zábavy. Všichni odmakali tréninky na 100 % a nezbývá než doufat, že se tento dril zúročí i v Pražském přeboru. Generálku kluci sehrají ihned v pondělí od 18:00 na UMT Klausova (Velká Ohrada) proti Stodůlkám.

Mladší dorost odstartoval přípravu!

Mladší dorost odstartoval přípravu!

Mladší dorost 4. srpna 2020

V pondělí 3.8. zahájil přípravu na nadcházející přeborovou sezónu také mladší dorost. Kluci budou nyní trénovat 3x až 4x týdně. V srpnu sehrají také několik přátelských zápasů. A koncem srpna absolvují soustředění v Hotelu Ort.

Bez zájmu a soustředění se vyhrát nedá!

Bez zájmu a soustředění se vyhrát nedá!

Mladší dorost 10. března 2020

V posledním zápase zimní ligy byl naším soupeřem Radotín. Zápas se nám nepovedl a hosté zaslouženě vyhráli.

Prohra o gól nemusí být tragédie!

Prohra o gól nemusí být tragédie!

Mladší dorost 4. března 2020

V předposledním zápase zimní ligy jsme přivítali tým z Přední Kopaniny. Jarní část přeboru se neúprosně blíží, takže jsme ještě chtěli dopilovat pár posledních taktických věcí, ale přesto zkusit naplno bodovat proti soupeři se stejným počtem bodů.

Fotbal je krásná, ale krutá hra!

Fotbal je krásná, ale krutá hra!

Mladší dorost 10. února 2020

Další zápas zimní ligy, další soupeř ze středočeského kraje. Vzhledem k velké marodce jsme museli do branky postavit Pavlíka a povolat kluky ze starších, kteří potřebují získat herní praxi. Soupeř celý zápas vyznával fyzický a silový fotbal s množstvím soubojů, z nichž některé byly až za hranou, ale i na to si musí kluci zvykat.