Vítězný návrat trenéra Drahokoupila na Zličínskou lavičku !

V 19.kole Pražského přeboru můžu jsme v sobotu 2.4.2022 hostili mužstvo Slavoje Vyšehrad.

Trenér Drahokoupil zápas komentoval takto:

Utkání o 6 bodů jsme nezačali dobře, zbytečnou přihrávku dozadu soupeř vystihl a pohodlně skóroval - 0:1 ! Náš úkol byl jasný, vítězství, pomalu jsme se dostávali do tempa a po pěkné akci dorazil míč do sítě Stýblo- 1:1. Za pár minut se dostal do brejku Kohout ,  obešel gólmana a do prázdné branky otočil skóre na 2:1. Vyšehrad ještě do poločasu po naší hrubé chybě vyrovnal na 2:2. Po změně stran jsme chtěli urvat 3 body a po přihrávce Stýbla Lukáš Žák dal branku od tyče - 3:2 ! Naše obrana ovšem kupila chybu za chybou a 10 minut před koncem úplně volný hráč srovnal na 3:3. Do hry se dostal poprvé dorostenec Jakub Holakovský a po přihrávce Stýbla upravil na konečných 4:3. Urvali jsme 3 body, ovšem hra nebyla v pořádku, musíme si zápas vyhodnotit, poučit se z chyb a příští týden na Uhelných Skladech zkusit přivézt 3 body. Našimi nejlepšími hráči byli :  Stýblo, Škrečko Adam a Kohout , naopak naše obranná fáze byla chvílemi dost bídná .

Pražský přebor, 19. kolo, sobota 02.4.2022, 10:30

FC Zličín 4:3 FK Slavoj Vyšehrad B

Branky 22.Stýblo, 29.Kohout, 53.Žák, 87.Holakovský - 2.a 43.Souček, 77.Štěpánek.