"Upocené" tři body z Radotína

Ke čtvrtému utkání jsme zavítali na hřiště Radotína. Zápas se odehrál za chladného počasí na umělé trávě. V zápase jsme chtěli získat tři body a předvést pohlednou kombinační hru, první úkol jsem sice splnili, ale k druhému jsme se ani nepřiblížili.

V 10:30 zazněla píšťalka rozhodčího a začalo protrpěné utkání plné nepřesností a nakopávaných míčů. Do utkání vstoupili oba týmy nervózně se snahou o to neudělat chybu. První chyby jsme se nakonec dopustili my, když domácí útočník utekl naší obraně, " Lopaťák " vyběhl z brány, ale útočník ho chytře přeloboval a nakonec odrazem od tyčky dopravil míč do branky, 1:0. Obdržená branka nás probudila z letargie a začaly jsme se více hnát do útoku, a zato jsme byli odměněni gólem, který dal Jarda Gotwald, 1:1. Do poloviny utkání jsme přidali ještě jeden gól, který dal Jarda Gotwald na 1:2. Mohli jsme být ale rádi, že jsme z brejkových situací domácích nedostali gól(y). Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit s lepší kombinační hrou, což se nám ale nepovedlo. Mizerná hra pokračovala z obou stran. Nepřesné nahrávky, zbrklost, žádná kombinační hra a málo střel na bránu pouze umocňovalo špatné utkání. Pár minut před koncem jsme měli obrovské štěstí, když jsme po závaru před naší bránou neinkasovali. A z následujícího protiútoku jsme dokázali vsítit další gól, který dal kdo jiný než Jarda Gotwald, 1:3. Po vstřelení gólu rozhodčí ukončil strašný zápas, který pro nás naštěstí skončil výhrou 1:3.