Tři body z Tempa

Ke druhému zápasu, které bylo předehrávkou 12. kola, jsme zavítali na hřiště Tempa. Chtěli jsme navázat na 3 body z Hostivaře a s tímto cílem jsme taky do utkání vstupovali.

Utkání jsme začali aktivně a dostali jsme se do několika slibných střeleckých šancí. Už v páté minutě utkání jsme se dostali do vedení zásluhou Jardy Gotwalda, který pěknou střelou překonal brankáře domácích. Za necelých deset minut už to bylo 0:2 a zase u toho byl Gotwald, který po chybě domácí obrany znovu překonal gólmana. Po tomto gólu ovšem naše aktivita opadla a iniciativy se ujal soupeř. Netrvalo to dlouho a v 18. minutě snížili domácí. Do našeho vápna přišla kolmá přihrávka, naše obrana se nedohodla s gólmanem a bylo to 1:2. Naše hra se úplně sesypala. Nechávali jsme soupeři hodně prostoru ke kombinaci, který ho samozřejmě notně využíval a přitlačil nás na naši polovinu. Když už jsme se dostali k míči, nedokázali jsme si kloudně přihrát a rychle, zcela zbytečně a velmi snadno jsme o něj přicházeli. Domácí nás ovšem nedokázali potrestat a tak se šlo do kabin za, pro nás příznivého stavu.
V kabině jsme si řekli, že to takhle dál nejde a že se musíme zlepšit. Obraz hry se skutečně ve druhém poločase vyrovnal a po nenápadné dalekonosné tečované střele Ondry Jíchy jsme se ujali vedení 1:3. Do konce zápasu se už nic, co se týče fotbalu neudálo, ovšem nefotbalových věcí se odehrávalo na hřišti dost.
Vše začalo tím, že od domácího týmu nebyl k dispozici pomezní rozhodčí, ačkoliv tam bylo přítomno dost rodičů, kteří by mávat mohli. Pomezním rozhodčím tak byli hráči domácích, kteří ale především v druhém poločase mávali pouze od své střídačky a vůbec si nedrželi posledního našeho hráče. Vypadalo to, že kluk co mává nemá o fotbale ani páru.
Další vadou na kráse bylo chování některých hráčů domácí, kteří byli od první minuty přehnaně agresivní až zákeřní. Většina hráčů domácích ve druhém poločase neudržela nervy a častovala rozhodčího vulgárními slovy, ten si to bohužel nechal líbit. V tomto chování je podporovali i jejich příznivci, kteří si nejspíš prostě jenom přišli na fotbal vykřičet a vyléčit nějaké mindráky.
Pánové styďte se !!!! To nemělo s fotbalem nic společného a doplatili jste na to jenom vy sami.