S Libuší máme tři body

Jako obvykle jsme k domácímu utkání nastoupili v sobotu ráno a na hráčích obou týmů to bylo znát. My jsme se ovšem s podmínkami vyrovnali lépe a po zásluze získali tři body.

Začátek utkání byl z obou stran velmi opatrný. Oba soupeři zůstali ještě asi v postelích a rozjížděli se pomalu. Do dvacáté minuty nebylo na hřišti nic k vidění. Hrálo se povětšinou na půli a všechny akce končili ještě před šestnáctkou. Ve 25´ minutě jsme zahrávali na půli trestný kop a hlavou se trefil Ondra Jícha, když se nedohodl hostující gólman s obranou. Ve 35´ minutě se trefil Jakub Drdlíček a bylo to 2:0. Do poločasu se nic podstatného nestalo a tak jsme šli do šaten za příznivého stavu. Do druhého poločasu jsme vstoupili celkem aktivně a odměnou nám byli dva góly v podání Pavla Cvetkovského a opět Jakuba Drdlíčka. Hostům se podařilo pouze zkorigovat na 4:1, nic víc už hosté nestihli a tak zůstali 3 body na Zličíně.