Rozlosování - Pražský přebor

1.kolo - 23.8.2020 10:15
   Sokol Kolovraty FC Zličín 6:1
   Slovan Bohnice SK Chabry 2:1
   Junior Praha FC Přední Kopanina 0:4
   Spartak Kbely FC Háje Jižní Město 0:6
   FSC Libuš SK Hostivař 5:0
   SK Ďáblice TJ Spartak Hrdlořezy 4:1
   SK Union Vršovice SK Zbraslav 2:3
2.kolo - 30.8.2020 17:00
   FC Zličín SK Union Vršovice 2:2
   SK Hostivař FC Přední Kopanina :
   TJ Spartak Hrdlořezy Slovan Bohnice 3:2
   FSC Libuš Sokol Kolovraty 9:2
   SK Zbraslav Spartak Kbely 1:6
   SK Chabry Junior Praha 3:1
   FC Háje Jižní Město SK Ďáblice 6:2
3.kolo - 05.9.2020 17:00
   Spartak Kbely FC Zličín 0:7
   Junior Praha TJ Spartak Hrdlořezy 2:4
   SK Union Vršovice FSC Libuš 2:5
   FC Přední Kopanina SK Chabry 4:3
   SK Ďáblice SK Zbraslav 4:3
   Slovan Bohnice FC Háje Jižní Město 3:3
   Sokol Kolovraty SK Hostivař 2:2
4.kolo - 13.9.2020 17:00
   FC Zličín SK Ďáblice 2:3
   FC Háje Jižní Město Junior Praha 6:0
   SK Hostivař SK Chabry 1:3
   TJ Spartak Hrdlořezy FC Přední Kopanina 2:2
   FSC Libuš Spartak Kbely 5:0
   SK Zbraslav Slovan Bohnice 2:8
   Sokol Kolovraty SK Union Vršovice 3:4
5.kolo - 19.9.2020 16:00
   Slovan Bohnice FC Zličín 1:1
   Junior Praha SK Zbraslav 0:3
   Spartak Kbely Sokol Kolovraty 0:2
   SK Union Vršovice SK Hostivař 2:4
   FC Přední Kopanina FC Háje Jižní Město 1:6
   SK Ďáblice FSC Libuš 4:2
   SK Chabry TJ Spartak Hrdlořezy 6:2
6.kolo - 28.9.2020 16:30
   FC Zličín Junior Praha 13:1
   SK Hostivař 4:2
   FSC Libuš Slovan Bohnice 9:1
   FC Háje Jižní Město SK Chabry 3:1
   Sokol Kolovraty SK Ďáblice 7:3
   SK Union Vršovice Spartak Kbely 3:2
   SK Zbraslav FC Přední Kopanina 0:1
7.kolo - 04.10.2020 16:00
   FC Přední Kopanina FC Zličín 1:2
   TJ Spartak Hrdlořezy FC Háje Jižní Město 1:3
   Spartak Kbely SK Hostivař 2:3
   Junior Praha FSC Libuš 1:9
   SK Ďáblice SK Union Vršovice 4:2
   SK Chabry SK Zbraslav 7:2
   Slovan Bohnice Sokol Kolovraty 8:1
8.kolo - 11.10.2020 15:00
   FC Zličín SK Chabry 6:1
   FSC Libuš :
   SK Hostivař FC Háje Jižní Město :
    Slovan Bohnice :
   Spartak Kbely SK Ďáblice :
   Sokol Kolovraty Junior Praha :
   SK Zbraslav :
9.kolo - 00.0.0000 00:00
   TJ Spartak Hrdlořezy FC Zličín :
   FC Háje Jižní Město SK Zbraslav :
    Sokol Kolovraty :
   Junior Praha :
   Slovan Bohnice Spartak Kbely :
   SK Ďáblice SK Hostivař :
    FSC Libuš :
10.kolo - 00.0.2020 00:00
   FC Zličín FC Háje Jižní Město :
    :
   SK Hostivař SK Zbraslav :
   Spartak Kbely Junior Praha :
   SK Ďáblice Slovan Bohnice :
   FSC Libuš :
   Sokol Kolovraty :
11.kolo - 00.0.2020 00:00
   SK Zbraslav FC Zličín :
   FC Háje Jižní Město FSC Libuš :
   Junior Praha SK Ďáblice :
    Sokol Kolovraty :
    Spartak Kbely :
   Slovan Bohnice SK Hostivař :
    :
12.kolo - 07.11.2020 13:30
   SK Hostivař FC Zličín :
   Spartak Kbely ČAFC Praha :
   Slovan Bohnice Junior Praha :
   Loko Vltavín AFK Slavoj Podolí Praha :
   FC Háje Jižní Město Sokol Kolovraty :
   FSC Libuš SK Zbraslav :
   SK Ďáblice TJ Praga :
13.kolo - 15.11.2020 13:45
   FC Zličín FSC Libuš :
   FC Háje Jižní Město Loko Vltavín :
   AFK Slavoj Podolí Praha Spartak Kbely :
   SK Zbraslav Sokol Kolovraty :
   TJ Praga Slovan Bohnice :
   Junior Praha SK Hostivař :
   ČAFC Praha SK Ďáblice :
14.kolo - 22.3.2020 15:00
   FC Zličín Sokol Kolovraty :
   SK Hostivař FSC Libuš :
   FC Háje Jižní Město Spartak Kbely :
   AFK Slavoj Podolí Praha SK Ďáblice :
   SK Zbraslav Loko Vltavín :
   TJ Praga Junior Praha :
   ČAFC Praha Slovan Bohnice :
15.kolo - 29.3.2020 15:00
    FC Zličín :
    SK Hostivař :
   Spartak Kbely SK Zbraslav :
   Sokol Kolovraty FSC Libuš :
   SK Ďáblice FC Háje Jižní Město :
   Slovan Bohnice SK Zbraslav :
   Junior Praha SK Union Vršovice :
17.kolo - 15.3.2020 14:30
   SK Ďáblice FC Zličín :
   Spartak Kbely FSC Libuš :
   TJ Praga AFK Slavoj Podolí Praha :
   Slovan Bohnice SK Zbraslav :
   Loko Vltavín Sokol Kolovraty :
   ČAFC Praha SK Hostivař :
   Junior Praha FC Háje Jižní Město :