Rozlosování - Pražský přebor

1.kolo - 01.9.2023 18:00
   FA AZ FC Zličín 4:0
   Sokol Stodůlky SC Xaverov Horní Počernice 3:2
   Sportovní klub Libuš 838 SK Střešovice 1911 0:6
   TJ Praga FC Háje Jižní Město 3:0
   FK Meteor Praha VIII B FK Admira Praha B 2:1
   FC Tempo Praha Slavoj Vyšehrad 3:0
   SK Union Vršovice SK Zbraslav 1:0
2.kolo - 10.9.2023 17:00
   FC Zličín SK Union Vršovice 2:4
   SK Střešovice 1911 TJ Praga 4:4
   SC Xaverov Horní Počernice Sportovní klub Libuš 838 5:2
   FK Admira Praha B Sokol Stodůlky 1:0
   SK Zbraslav FK Meteor Praha VIII B 1:1
   Slavoj Vyšehrad FC Háje Jižní Město 2:4
   FC Tempo Praha FA AZ 1:7
3.kolo - 17.9.2023 14:00
   FK Meteor Praha VIII B FC Zličín 5:2
   Sportovní klub Libuš 838 FK Admira Praha B 3:3
   TJ Praga SC Xaverov Horní Počernice 6:2
   FC Háje Jižní Město SK Střešovice 1911 0:1
   FA AZ Slavoj Vyšehrad 3:1
   Sokol Stodůlky SK Zbraslav 7:0
   SK Union Vršovice FC Tempo Praha 0:5
4.kolo - 24.9.2023 16:45
   FC Zličín Sokol Stodůlky 1:6
   FK Admira Praha B TJ Praga 2:1
   SC Xaverov Horní Počernice FC Háje Jižní Město 1:4
   FA AZ SK Union Vršovice 5:0
   SK Zbraslav Sportovní klub Libuš 838 3:3
   Slavoj Vyšehrad SK Střešovice 1911 0:3
   FC Tempo Praha FK Meteor Praha VIII B 0:2
5.kolo - 28.9.2023 12:30
   Sportovní klub Libuš 838 FC Zličín 2:3
   FC Háje Jižní Město FK Admira Praha B 0:0
   SK Střešovice 1911 SC Xaverov Horní Počernice 4:1
   Sokol Stodůlky FC Tempo Praha 6:4
   TJ Praga SK Zbraslav 3:2
   FK Meteor Praha VIII B FA AZ 12:4
   SK Union Vršovice Slavoj Vyšehrad 3:1
6.kolo - 08.10.2023 17:00
   FC Zličín TJ Praga 1:5
   FK Admira Praha B SK Střešovice 1911 1:0
   SK Zbraslav FC Háje Jižní Město 0:3
   FA AZ Sokol Stodůlky 1:5
   Slavoj Vyšehrad SC Xaverov Horní Počernice 4:4
   FC Tempo Praha Sportovní klub Libuš 838 4:1
   SK Union Vršovice FK Meteor Praha VIII B 1:5
7.kolo - 14.10.2023 13:00
   FC Háje Jižní Město FC Zličín 4:1
   SK Střešovice 1911 SK Zbraslav 7:1
   Sokol Stodůlky SK Union Vršovice 6:0
   Sportovní klub Libuš 838 FA AZ 1:4
   TJ Praga FC Tempo Praha 3:0
   SC Xaverov Horní Počernice FK Admira Praha B 1:2
   FK Meteor Praha VIII B Slavoj Vyšehrad 2:0
8.kolo - 22.10.2023 17:00
   FC Zličín SK Střešovice 1911 2:3
   FA AZ TJ Praga 2:1
   FK Meteor Praha VIII B Sokol Stodůlky 2:1
   SK Union Vršovice Sportovní klub Libuš 838 0:3
   SK Zbraslav SC Xaverov Horní Počernice 0:2
   Slavoj Vyšehrad FK Admira Praha B 1:2
   FC Tempo Praha FC Háje Jižní Město 3:5
9.kolo - 28.10.2023 14:00
   SC Xaverov Horní Počernice FC Zličín 6:0
   SK Střešovice 1911 FC Tempo Praha 1:2
   FC Háje Jižní Město FA AZ 6:1
   Sportovní klub Libuš 838 FK Meteor Praha VIII B 0:6
   FK Admira Praha B SK Zbraslav 1:0
   Sokol Stodůlky Slavoj Vyšehrad 8:2
   TJ Praga SK Union Vršovice :
10.kolo - 05.11.2023 14:30
   FC Zličín FK Admira Praha B 0:3
   FC Háje Jižní Město SK Union Vršovice 5:1
   Sokol Stodůlky Sportovní klub Libuš 838 7:0
   FA AZ SK Střešovice 1911 1:6
   Slavoj Vyšehrad SK Zbraslav 5:5
   FK Meteor Praha VIII B TJ Praga 5:2
   FC Tempo Praha SC Xaverov Horní Počernice 5:1
11.kolo - 11.11.2023 18:15
   FC Zličín SK Zbraslav 0:1
   FK Admira Praha B FC Tempo Praha 3:1
   Sportovní klub Libuš 838 Slavoj Vyšehrad 0:1
   SK Střešovice 1911 SK Union Vršovice 6:1
   TJ Praga Sokol Stodůlky 1:7
   SC Xaverov Horní Počernice FA AZ 1:5
   FC Háje Jižní Město FK Meteor Praha VIII B 4:2
12.kolo - 18.11.2023 10:00
   Slavoj Vyšehrad FC Zličín 0:0
   Sportovní klub Libuš 838 TJ Praga 1:8
   SK Střešovice 1911 FK Meteor Praha VIII B 1:3
   FC Tempo Praha SK Zbraslav 7:1
   Sokol Stodůlky FC Háje Jižní Město 1:1
   FA AZ FK Admira Praha B 0:0
   SC Xaverov Horní Počernice SK Union Vršovice 3:1
13.kolo - 27.8.2023 17:00
   FC Zličín FC Tempo Praha 4:6
   FC Háje Jižní Město Sportovní klub Libuš 838 11:0
   TJ Praga Slavoj Vyšehrad 3:0
   SK Střešovice 1911 Sokol Stodůlky 0:2
   SK Zbraslav FA AZ 1:4
   SC Xaverov Horní Počernice FK Meteor Praha VIII B 0:0
   FK Admira Praha B SK Union Vršovice 4:1