První divizní body stále v nedohlednu

Ani třetí pokus získat první divizní body nám nevyšel. V zápase chudém na šance si nakonec zasloužené tři body odváží hostující Tábor dirigovaný zkušeným stoperem Tomášem Hunalem. My jsme za celý zápas netrefili pořádně mezi tyče a po inkasované brance hráči propadli beznaději.

Ani třetí pokus získat první divizní body nám nevyšel. V zápase chudém na šance si nakonec zasloužené tři body odváží hostující Tábor dirigovaný zkušeným stoperem Tomášem Hunalem. My jsme za celý zápas netrefili pořádně mezi tyče a po inkasované brance hráči propadli beznaději.

Douhé minuty se na hřišti nic nedělo. Oboustranně opatrný fotbal šance nepřinášel. Až ve 12.minutě jsme poprvé zahrozii my, ale Hunal přihrávku Svůry před branku zblokoval na roh. Za čytři minuty to byl opět Hunal, který hasil požár před brankou hostů. Ve 20.minutě centroval Šatný, ale Pecinovský z voleje zamířil nad branku. Neuspěl hlavou ani Svůra po centru Nováka. Až po půlhodině hry se předvedli hosté. Zamazal si se střelou Czucze poradil. Přišel však další roh a nekrytý Martin Kučera na zadní tyči dostal hosty nečekaně do vedení. I po přestávce byla aktivita více na našich kopačkách, ale šanci Nováka zastavil signalizovaný ofsajd. Veškerá naše snaha končila daleko před šestnáctkou a po hodině hry hosté začali přebírat iniciativu. Jejich hru oživil příchod Nekvindy, který také zápas rozhodl. V 72.minutě se k němu ve vápně odrazil míč a Nekvinda jej pohotově napálil do sítě. Stejný hráč po samostatné akci trefil břevno a jeho další šanci nohama ikvidoval reflexivně golman Zamazal. A to ještě stoper Zahálka po akci Nohavy vykopával míč z brankové čáry. Na divizní body jsme tak nedosáhli ani potřetí.

Jan Klimek (FK Tábor): Tušili jsme, že to nebude jednoduché. V první půli nás domácí přehrávali, ale do větší šance jsme je nepustili. Naopak my jsme tu první využili a to nás zvedlo. Po přestávce jsme poslali na hřiště Stozska, ten naši hru hodně oživil a začali jsme domácí přehrávat ve středu pole. Dali jsme druhý gól a mohli přidat i další. Vítězství je zasloužené a jsem s ním spokojen.

Daniel Drahokoupil (FC Zličín): Jsem  hodně  zklamaný. Tábor měl jasnou převahu a mohli jsme prohrát větším rozdílem. Neumíme si vytvořit tlak, v ofenzivní činnosti jsme impotentní. Tah s Pecinovským vyzněl trapně, u některých hráčů začínám zjišťovat, že je pro ně divize moc. Kádr jsme jen doplnili, ale neposílili. Navíc chybí Merta. Musíme do konce přestupního období posílit, s tímto budeme stále jen prohrávat. Jediná cesta je tvrdě pracovat, mnohem intenzivněji než ostatní. Začít musí každý sám u sebe - tolik  chtěli hrát divizi!

Divize A, 3. kolo, sobota 21.8.2010, 10:30

FC Zličín 0:2 Tábor

Branky 32. Martin Kučera, 72. Nekvinda
Žluté karty 33. Mlejnek, 76. Novák, 87. Zahálka (Všichni Zličín)
FC Zličín Zamazel - Šatný, Zahálka, Mlejnek, Čížek - Háša (78. Valoušek), Žák, Svůra, Paluka (86. Mané) - Novák, Pecinovský (62. Karlíček). Trenér Daniel Drahokoupil.
Tábor Blažek - Kalášek, Hunal, Vavřina, Fořt - Nohava (81. Škrábek), Martin Kučera, Komárek, Pěknic (46. Stoszek) - Miroslav Kučera, Czucz (60. Nekvinda). Trenér Jan Klimek.
Rozhodčí Jeník - Melichar, Hlaváč
Diváci 150
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Zamazal Jiří 90 2 0 0
Valoušek Richard 12 0 0 0
Karlíček Pavel 28 0 0 0
Pecinovský Petr 62 0 0 0
Šatný Petr 90 0 0 0
Zahálka Martin 90 0 1 0
Mlejnek Petr 90 0 1 0
Mané jr. Sadibo 4 0 0 0
Svůra Michal 90 0 0 0
Žák Lukáš 90 0 0 0
Háša Jiří 78 0 0 0
Čížek Martin 90 0 0 0
Paluka Lukáš 86 0 0 0
Novák Miroslav 90 0 1 0
Domácí Hosté Výsledek
Votice Bohemians 1905 B 1:3
SK Chabry SK Aritma C 1:2
SK Benešov Motorlet 1:0
Jiskra Domažlice Hořovicko 4:1
Třeboň Strakonice 0:0
Vlašim B Koloveč 2:1
Sezimovo Ústí B Příbram B 4:1