Novinky - Archiv

Všechny články
Nervydrásající zápas se šťastným koncem pro Zličín !

4. června 2012

K dalšímu zápasu zavítal na náš trávník tým z Hájí. Zápas byl velice důležitý co se týče záchranářských bojů, a tak oba týmy chtěli vyhrát. První poločas byl naprosto v režii domácích, přesto se do šaten odcházelo za stavu 2:2. Ve druhém poločase hosté vyrovnali hru a dostali se i do vedení, domácí ale vyrovnali a minutu před koncem zasadili hostům rozhodující úder.

Nové stanovy FAČR

17. ledna 2012

Informace ohledně členské základny

Prosba VV FC Zličín

13. ledna 2012

Vzhledem ke klimatickým podmínkám, které nás o víkendu čekají, by jsme chtěli požádat všechny hráče, členy a fanoušky, aby v případě napadnutí sněhu přišli pomoct s jeho odklízením, aby se zimní turnaj odehrál bez komplikací. Děkujeme VV FC Zličín

Možnost využít halu

Z důvodu storno objednávky nabízíme v sobotu 21.1.2012 k využití sportovní halu na Zličíně. Zličínská sportovní s.r.o. ( zlicinskasportovni@seznam.cz )

PF 2012

PF 2012

20. prosince 2011

Veselé Vánoce a šťastný nový rok, mnoho úspěchů v novém roce 2012 přeje všem VV FC Zličín

Soustředění těch nejmladších v Radvanicích

31. srpna 2011

Naši nejmladší fotbalisté se vrátili ze svého soustředění, kde se připravovali na nadcházející sezonu. Počasí jim vyšlo parádně, dalo by říci, že 5 nejhezčích dnů prázdnin si rozmary počasí vyhradili pro malé Zličíňáky. Toto soustředění se odehrávalo na hranicích Adršpasko-teplických skal.

Něco málo k novým pravidlům přípravek a mladších žáků

Již tento víkend se nám rozjede nový ročník fotbalových soutěží mládežnických mužstev. FAČR mění pravidla v kategorii přípravek a mladších žáku. Níže se dozvíte některé zásadní novinky.