I podesáté jsme bez bodů

Ani desátý pokus o zisk divizních bodů se nám nevydařil. Po bezbrankovém poločase jsme po půli dvakrát inkasovali a ani závěrečný nápor na tomto výsledku nic nezměnil. Opět jsme byli vepředu jaloví a vzadu vyráběli chyby, kterými soupeři nabízíme šance. Zápas jsme přitom nezačali vůbec špatně.

Ani desátý pokus o zisk divizních bodů se nám nevydařil. Po bezbrankovém poločase jsme po půli dvakrát inkasovali a ani závěrečný nápor na tomto výsledku nic nezměnil. Opět jsme byli vepředu jaloví a vzadu vyráběli chyby, kterými soupeři nabízíme šance. Zápas jsme přitom nezačali vůbec špatně.

Už ve druhé minutě jsme kopali roh a po něm Čížek hlavou trefil břevno. První varování přišlo v 9.minutě. Zbytečná ztráta míč a Vaněček s Brůžkem se hnali sami na Zahálku. Akci zakončoval Brůžek, ale radost mu zkazil super zákrokem brankář Zamazal. V 15.minutě střílel volný Vaněček, naštěstí naší branku přestřelil. Až ve 27.minutě přišla naše další slibná akce, ale před Mayem včasným vyběhnutím akci zlikvidoval brankář Šimon. Ve 30.minutě střelu Háši opět likvidoval Šimon. V další slibné pozici pálil Háša nad branku. Prakticky z protiútoku šel zleva sám na Zamazal Předota a náš golman i podruhé zasáhl bravurně. Po rohu na lajně skvěle zlikvidoval i hlavu Martínka. Ve 38.minutě May uvolnil Paluku, ale ten zamířil mimo tyče.

Do druhé půle přišli hosté z jasným pokynem z lavičky: "Deset minut na ně vlítnem". A stalo se. V 53.minutě Macháček střelou olízl břevno naší branky. a v 58.minutě už jsme inkasovali. Paluka ztratil míč před šestnáctkou hostů a rychlý brejk do naší rozhozené obrany zakončil křížnou přízemní střelou Vaněček. Vzápětí dělovku Jelena vyrážel Zamazal a střela Předoty jen těsně minula naší branku. V 70.minutě jsme mohli vyrovnat, když se zleva prosadil May v tísni zamířil těsně vedle. V 73.minutě hostující Vaněček chytrou střelou překonal Zamazala, ale na lajně stačil míč vykopnout Valoušek. Ještě v téže minutě jsme však ve vápně nepokryli Předotu a ten překonal Zamazala podruhé. V 76.minutě se krásně středem hřiště prosadil May, ale míč poslal nad břevno. Obranu hosté přelstili i střídající Mané, ale střelou branku těsně minul. Když další střela Karlíčka ťukla jen do tyče, zůstalo naše brankové konto prázdné a opět jsme se na první divizní body těšili marně.

Milan Škarda (Sezimovo Ústí): Vůbec to nebylo lehké. Domácí mají mladý houževnatý tým, v rozhodujících chvílích jim chybí zkušenosti. V první půli jsme nedali dvy vyložené šance a tak jsme to chtěli rozhodnout rychle po přestávce, aby domácí museli hru ještě více otevřít. To se povedlo a přidali jsme i druhý gól. Pak už jsme hru kontrolovali.

Daniel Drahokoupil (FC Zličín): Je to stále stejné. Dopředu jsme neškodní a vzadu nabízíme soupeři naivníma chybama góly. Už to začíná být beznaděj.

Divize A, 10. kolo, sobota 09.10.2010, 10:30

FC Zličín 0:2 Sezimovo Ústí B

Branky 58. Vaněček, 73. Předota
Žluté karty 78. Valoušek (Zličín)
FC Zličín Zamazal - Valoušek, Zahálka, Mlejnek - Šatný (64. Karlíček, Háša, Žák, Paluka (79. Mané), Čížek - May, Redžič (45. Svůra). Trenér Daniel Drahokoupil.
Sezimovo Ústí B Šimon - Jelen, Martínek (56. Fischer), Hric, Lalik - Kvasnička, Předota, Macháček, Nenička (87. Novák) - Brůžek, Vaněček (80. Kaše). Trenér Milan Škarda.
Rozhodčí Červený - Kubec, Pavlíková
Diváci 130
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Zamazal Jiří 90 2 0 0
Karlíček Pavel 26 0 0 0
Valoušek Richard 90 0 0 0
Zahálka Martin 90 0 0 0
Mlejnek Petr 90 0 0 0
Šatný Petr 64 0 0 0
Čížek Martin 90 0 0 0
Mané jr. Sadibo 11 0 0 0
Svůra Michal 45 0 0 0
Žák Lukáš 90 0 0 0
Háša Jiří 90 0 0 0
Redžič Alen 45 0 0 0
Paluka Lukáš 79 0 0 0
May Adam 90 0 0 0
Domácí Hosté Výsledek
Bohemians 1905 B Strakonice 1:0
SK Aritma C Hořovicko 1:0
Votice Jiskra Domažlice 2:0
SK Chabry SK Benešov 7:5
Tábor Motorlet 3:0
Koloveč Příbram B 3:2
Vlašim B Třeboň 3:2