Čafka nám,,nadělila" pětibrankový příděl...

Ve 13. kole Pražského plynárenského přeboru mužů jsme v sobotu 5.11.2016 hostili mužstvo ČAFC Praha.

V posledních třech utkáních podzimu jsme chtěli získat co nejvíce bodů pro jarní část sezony. Bohužel první ze třech zápasů jsme nezvládli. Příčinou jsme my sami! Samotný zápas jsme začali ale moc dobře. První 10´minut jsme soupeře zatlačili, ale nedokázali jsme z tlaku nic vytěžit. Naopak soupeř z druhého překročení půle trestal. Běžela 12´minuta, kdy rozehrával soupeř rohový kop a naše naivní bránění ve vápně soupeř trestal 0:1. V 16´minutě jsme skórovali i my, když ze skrumáže v pokutovém území se nejlépe zorientoval Bous a křižnou střelou srovnal 1:1. Zbytek poločasu už patřil soupeři. Zatlačil nás a vytěžil z tlaku vedení ve 31´minutě. kdy se uvolnil soupeř na vápně a na delší tyč trefil přesně 1:2. Tento výsledek byl pro nás milosrdný, protože soupeř ještě velké šance měl, ale do poločasu již neskóroval.

Druhý poločas začal opět naší převahou, kdy jsme soupeře zatlačili opět na jeho polovinu a šli jsme si tvrdě za vyrovnáním. Běžela 52´minuta, když Bous zatáhl balon po pravé straně a centroval do vápna. Karabin netrefil, ale míč si našel Žák a uklidil ho do sítě 2:2. To bylo ale opět z naší strany vše. V 63´minutě jsme rozehrávali roh a naše špatně zabezpečená obrana; do toho vypuštění souboje Patrmana a nakonec nepřerušení úniku na půli Škrečka vedlo k sólu a následné trefě soupeře 2:3. Z tohoto úderu jsme se již nevzpamatovali a bohužel jsme po našich mnoha chybách a nedůslednou hrou, ještě dvakrát inkasovali. Nakonec výsledek skončil zcela zaslouženě ve prospěch soupeře 2:5.

Mrzí mě na našich hráčích, že to vlastně neberou vážně - neodevzdávají na hřišti srdce. Poslední dobou kluci už ani tak intenzivně netrénují; na tréninky chodí v minimálním počtu ….. s tímto přístupem nemůžeme prostě v pražském přeboru momentálně víc dokázat – a to je pro mne zcela neakceptovatelné. Musí si všichni sami sáhnout do svědomí a říci si, co pro to kdo udělal.

Trenér : Martin Hořejší