Články od autora Václav Škarda

Všechny články
Hodnocení sezóny 2010 - 2011

Hodnocení sezóny 2010 - 2011

Mladší přípravka A 9. června 2011

Kluci a holky z mladší přípravky A, končí sezóna 2010 až 2011, už třetí pro většinu z vás, většina z vás už hraje za FC Zličín 3 roky.

Porážka na závěr

Porážka na závěr

Mladší přípravka A 9. června 2011

V posledním mistráku sezóny 2010 - 2011 jsme přivítali na svém hřišti Horní Měcholupy. Ani jednomu týmu už o nic nešlo, Měcholupy byly jistým vítězem 1. třídy a my nemohli skončit hůře než třetí.

Fakír Míra Novák

Fakír Míra Novák

Mladší přípravka A 29. května 2011

Mistrovský zápas v Krči jsem vyhlížel s velkými obavami. Jednak chyběl Honza Cháb (škola v přírodě) a na poslední chvíli vypadli kvůli nemoci i Šimon Čapek a Tomáš Kalina, což znamenalo dost citelné oslabení. Soupeře jsme na podzim sice přehráli (ovšem i s Klárkou Cvrčkovou), ale ten se přes zimu znatelně zlepšil, jak ukazují jarní výsledky.

I ve slepené sestavě jsme vyhráli

I ve slepené sestavě jsme vyhráli

Mladší přípravka A 22. května 2011

V neděli 22.5. čekal náš tým mistrovský zápas na Junioru. Soupeř nepatří k nejtěžším, přesto jsem k utkání vzhlížel s určitými obavami, protože chybělo dost hráčů základního kádru.

S chutí jsme si zastříleli

S chutí jsme si zastříleli

Mladší přípravka A 15. května 2011

V neděli 15.5.2011 zavítal na naše hřiště tým Slovanu Kunratice. Soupeře jsme v podzimní části sezóny porazili 3:1 a i proto jsme byli favorité tohoto utkání. Nastoupili jsme v téměř nejsilnější sestavě a začali zápas aktivně.

První jarní prohra

První jarní prohra

Mladší přípravka A 9. května 2011

V sobotu 7.5. jsme brzy ráno jeli do Střešovic, kde se hrál další mistrovský zápas. Na toto hřiště máme pěkné vzpomínky, protože loni v červnu tam naši hráči obsadili pěkné třetí místo na turnaji. I když byl soupeř v tabulce před námi, pomýšleli jsme na vítězství. Ze základní sestavy chyběl jen Tomáš Žídek, jak se ale nakonec ukázalo, bylo to citelné oslabení.

Spravedlivá dělba bodů

Spravedlivá dělba bodů

Mladší přípravka A 2. května 2011

V neděli 1.5.2011 jsme přivítali na domácím hřišti v dalším mistrovském utkání Čechii Dubeč, která nám na podzim naložila na cestu domů pět fíků. Očekával jsem těžké utkání a to se splnilo. Nehráli jsme bůhvíjaký kombinační fotbal, ale s přístupem a bojovností všech hráčů musím být spokojen.

Na prázdninovém turnaji šestí

Na prázdninovém turnaji šestí

Mladší přípravka A 28. dubna 2011

Před pár dny odehrál náš tým poměrně kvalitně obsazený turnaj v Libni a obsadil slušné šesté místo z dvanácti účastníků.

Řepský pohár

Řepský pohár

Mladší přípravka A 27. dubna 2011

O velikonočních prázdninách se náš tým zúčastnil ještě jednoho turnaje a to 2. ročníku o Řepský pohár.

Snadné vítězství

Snadné vítězství

Mladší přípravka A 23. dubna 2011

Už v týdnu předehrával náš tým svůj další mistrovský zápas, kdy jsme přijeli do Hostivaře. Soupeř patřil do kategorie slabších, z tohoto důvodu jsem se bál podcenění, ale to se naštěstí nestalo.

Odveta se podařila

Odveta se podařila

Mladší přípravka A 19. dubna 2011

V neděli 17.4.2011 odehrál náš tým další mistrovské utkání, ve kterém jsme přivítali Přední Kopaninu a měli jí co oplácet. Na podzim nás za vytrvalého deště a na loužemi rozmáčeném trávníku porazila.

Naši útočníci rozhodli

Naši útočníci rozhodli

Mladší přípravka A 13. dubna 2011

V neděli 10.4.2011 jsme sehráli další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti v Řepích proti místnímu Sokolu. Se soupeřem se velice dobře známe, utkali jsme se s ním asi osmkrát a vždy zvítězili. Proto si zahráli i hráči širšího kádru. Už před utkáním nás v uvolněné atmosféře zdravili rodiče soupeře a přáli si alespoň remízu.