Admiru jsme porazili.

Zápas s Admirou jsme zvládli na jedničku

Zápas s Admirou jsme zvládli na jedničku

Zápas začal a my jsme na admiru začali hned tlačit. Dostali jsme je velmi rychle pod tlak, soupeř hůře a hůře pracoval s míčem a my toho patřičně využívali. Velmi brzy po začátku zápasu jsme po dlouhém tlačení konečně dali gól, jehož střelcem se stal Michal Kubina po nádherné akci Svobody a Bouse a následné úžasné přihrávky Horálka před bránu soupeře. Stav zápasu tak byl 1:0 pro FC Zličín. To nás ovšem nezastavilo a tlačili jsme dále. Do konce prvního poločasu jsme dali ještě jeden gól. Míč z autu hozený Janem Malým zakroužil před bránu, kde Svoboda odstrčil bránícího hráče tělem a Horálek tak měl dost prostoru na střelu a nemýlil se. Umístil míč do rohu brány. Gól však nebyl uznán díky inteligentnímu rozhodnutí pomezního a následném schválení hlavního rozhodčího, že to z autu byl offside. 
V druhém poločase jsme nastoupili a stále jsme byli mnohem lepší než soupeř. Po nějakých 10 minutách se ujmul míče Jan Malý u své brány, obehrál si asi 6 protihráčů a lobnul zdálky golmana. Krásným gólem tak zvednul náladu jak zličínským borcům tak davům uchvácených fanoušků. Po chvíli se trefil opět Malý a to z rohu, kdy míč ještě lízal tyč. Stav zápasu tak byl 3:0. Netrvalo dlouho a soupeř si také vytvořil nějakou šanci. Po menším zaváhání obrany byl stav 3:1. Pak však přišla fotbalová fantazie v podání Malého a kapitána Svobody. Malý hodil dlouhý, velmi dlouhý aut za obranu, Svoboda vycítil šanci a hodil sprint z boku hřiště až do brány, kdy zakončil přes netušícího golmana. Stav tak byl 4:1. Soupeř se ještě jednou vzepřel a dal ještě jeden gól. Potom přišla ještě střela mladíka Bouse, kterému krásně založili akci Vasil se Soukupem. Tato střela skončila velmi nečekaně gólem a stav tak byl již 5:2. Hned po zličínském gólu soupeř zkusil po rozehrání střelu z půlky a zaskočil tak nepřipraveného golmana Švehlu, který dostal vcelku ponižující gól. Stav tak byl 5:3. Nemuselo nás to však mrzet, jelikož jsme zápas bez větších problémů dohráli a urvali tak velmi cenné a důležité body. Nejlepším hráčem bych rozhodně vyhodnotil Maldu, který dal 2 nádherné góly, poslal jednu krásnou asistenci a na jeho výkon, stejně jako na výkon dalších kanonýrů týmu typu Kuželka, Horálek, Svoboda či Vasil, byla radost pohledět.

 

foto ze zápasu najdete ve fotogalerii

1. třída, 13. kolo, pondělí 01.4.2013, 16:00

FC Zličín 5:3 Admira Praha B

Branky FCZ: Bahenský 2x,Kubina Mi.,Svoboda,Bous Fr.
FC Zličín Švehla-Kalina,Soukup,Bahenský,Kuželka-Kubina Mi,Vágner,Svoboda,Stoyka-Horálek,Bous Fr. Buckley,Drábek,Kubina Ma.
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
0 0 0 0
0 1 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
Švehla Jan 0 0 0 0
Kuželka Jakub 0 0 0 0
Buckley Thomas 0 0 0 0
Stoyka Vasyl 0 0 0 0
Kalina Lukáš 0 0 0 0
Soukup Jan 0 0 0 0
Bahenský Petr 0 2 0 0
Svoboda David 0 1 0 0
Horálek Petr 0 0 0 0
Bous František 0 1 0 0
Domácí Hosté Výsledek
Dukla Praha C VOLNÉ :
SK Ďáblice FC Pragis Satalice 2:5
FK Újezd nad Lesy SK Střešovice 1911 B 1:6
SC Radotín Chodov 11:1
VOLNÉ FC Háje Jižní Město :