Admiru jsme porazili.

Zápas s Admirou jsme zvládli na jedničku

Zápas začal a my jsme na admiru začali hned tlačit. Dostali jsme je velmi rychle pod tlak, soupeř hůře a hůře pracoval s míčem a my toho patřičně využívali. Velmi brzy po začátku zápasu jsme po dlouhém tlačení konečně dali gól, jehož střelcem se stal Michal Kubina po nádherné akci Svobody a Bouse a následné úžasné přihrávky Horálka před bránu soupeře. Stav zápasu tak byl 1:0 pro FC Zličín. To nás ovšem nezastavilo a tlačili jsme dále. Do konce prvního poločasu jsme dali ještě jeden gól. Míč z autu hozený Janem Malým zakroužil před bránu, kde Svoboda odstrčil bránícího hráče tělem a Horálek tak měl dost prostoru na střelu a nemýlil se. Umístil míč do rohu brány. Gól však nebyl uznán díky inteligentnímu rozhodnutí pomezního a následném schválení hlavního rozhodčího, že to z autu byl offside.
V druhém poločase jsme nastoupili a stále jsme byli mnohem lepší než soupeř. Po nějakých 10 minutách se ujmul míče Jan Malý u své brány, obehrál si asi 6 protihráčů a lobnul zdálky golmana. Krásným gólem tak zvednul náladu jak zličínským borcům tak davům uchvácených fanoušků. Po chvíli se trefil opět Malý a to z rohu, kdy míč ještě lízal tyč. Stav zápasu tak byl 3:0. Netrvalo dlouho a soupeř si také vytvořil nějakou šanci. Po menším zaváhání obrany byl stav 3:1. Pak však přišla fotbalová fantazie v podání Malého a kapitána Svobody. Malý hodil dlouhý, velmi dlouhý aut za obranu, Svoboda vycítil šanci a hodil sprint z boku hřiště až do brány, kdy zakončil přes netušícího golmana. Stav tak byl 4:1. Soupeř se ještě jednou vzepřel a dal ještě jeden gól. Potom přišla ještě střela mladíka Bouse, kterému krásně založili akci Vasil se Soukupem. Tato střela skončila velmi nečekaně gólem a stav tak byl již 5:2. Hned po zličínském gólu soupeř zkusil po rozehrání střelu z půlky a zaskočil tak nepřipraveného golmana Švehlu, který dostal vcelku ponižující gól. Stav tak byl 5:3. Nemuselo nás to však mrzet, jelikož jsme zápas bez větších problémů dohráli a urvali tak velmi cenné a důležité body. Nejlepším hráčem bych rozhodně vyhodnotil Maldu, který dal 2 nádherné góly, poslal jednu krásnou asistenci a na jeho výkon, stejně jako na výkon dalších kanonýrů týmu typu Kuželka, Horálek, Svoboda či Vasil, byla radost pohledět.