3 body z Kingu

V neděli dopoledne jsme nastoupili proti celku z Kingu.

Utkání začalo v 11:00. Utkání se odehrávalo na velmi špatném, podmáčeném, hrbolatém terénu, který nedovoloval žádnou kombinační hru. Celé utkání oba týmy nakopávaly míče, ale do šancí jsme se dostávali náhodně jenom my. První náznak šance byla střela Davida Popďakunika, která se ale neujala. Do poločasu měl další dvě šance již zmiňovaný David Popďakunik, žádnou z nich však neproměnil, a tak jsme odcházeli do šaten se skórem 0:0. Festival střeleckých příležitostí pokračoval i v druhém poločase, kdy David zahodil další tři vyložené brankové příležitosti. Naší jedinou branku vstřelil David Popďakunik, kterému nahrál Honza Šindelář, když mu nacentroval míč přesně na nohu. Jediným pozitivem jsou tři body získané na hřišti soupeře.