Zkrotit vítr ani Votice se nepodařilo

Nastupovali jsme bez nemocného Merty a zraněného Honzy Šindeláře. Soupeřem nám byl tým Marily Votice, s kterým jsme na podzim utržili debakl 1:8. První poločas i přes brzy inkasovanou branku nabídl vyrovnaný průběh. V druhé půli však tým Votic kraloval.

Úvod se nám nevydařil, v 8. minutě se po centru prosadil ranou přes celou branku nikým nehlídaný Veselý. Pak se dlouho odehrávala hra mezi vápny, která však byla zapříčiněna i silným větrem, který v mnohých případech znemožňoval přesnou rozehrávku. Ve 22. minutě vykopával míč po střele Lizáka z brankové čáry za Schopfem kapitán mužstva Martin Zahálka. Za tři minuty to Lizák zkoušel znovu, ale slabá střela k tyči Schopfovi starosti nenadělala. V 28. minutě se Valoušek prodral do Vápna a jeho střílený centr Redžič poslal vedle Tučkovy branky. V 38. minutě nám scházelo asi 30 cm štěstí, Hášův rohový kop se snesl na hlavu Moudrého a míč o kousíček prosvištěl nad břevnem Votické branky. Ve 42. minutě jsme se dočkali, Schopfův dlouhý odkop propadl k Mayovi, jeho prudká střela zatřásla tyčí Tučkovy branky, ale Adam, který dobíhal svojí nepříliš prudkou, ale přesnou, střelou překonal nejistě zasahujícího Tučka.

Ve 49. minutě Žák přihrával Adamovi, který střílel o metr vedle. V 59. minutě Klimeš prověřil Schopfa, ten si s jeho střelou k tyči poradil a vyrazil ji. V 68. minutě si Viskup pokryl míč před Zahálkou, ten ho fauloval a byla z toho penalta, ač z rodu přísných, ale byla. Walter si s nabídnutou příležitostí poradil a ranou pod břevno nedal Schopfovi šanci. Po 76. minutách hry unikl Lizák, ale pálil nad. V 80. minutě Walter pálil těsně vedle. Za minutu po centru Waltera hlavičkoval vedle kapitán hostí Polodna. V 83. minutě zatloukl Veselý třetí hřebík do zličínské rakve. Háša hlavou poslal do úniku Viskupa, ten nacentroval přesně do vápna a Veselý si s prázdnou brankou poradil. Závěr jsme dohrávali v agónii a hosté zkušeně kontrolovali.