Zápas v Hájích

Ke druhému mistrovskému utkání jarní sezóny jsme cestovali do Hájí, kde nás čekal domácí tým Háje SOS "C". První poločas byl ovlivněn nepřítomností našeho zkušeného obránce Filipa Vaidla, který se bohužel opozdil. Z tohoto důvodu jsem musel pozměnit rozestavení hráčů a hráli jsme defenzivněji. Domácí si vytvořili uzemní převahu, během první půle nám dali tři góly a dvakrát nastřelili tyč.

Ke druhému mistrovskému utkání jarní sezóny jsme cestovali do Hájí, kde nás čekal domácí tým Háje SOS

I my jsme měli několik slibných příležitostí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Před začátkem druhého poločasu Filip Vaidl dorazil a mohli jsme hrát v útočném rozestavění, pouze na dva obránce. Domácí tým najednou nevěděl kam dřív skočit a úplně se fotbalově vytratil. Prakticky celou druhou půli jsme odehráli na soupeřově polovině. Náš brankář, Míra Novák, si mohl vzít volno, protože na něj nešla žádná střela.Tlačili jsme soupeře, vytvářeli si brankové příležitosti, z nichž několik bylo stoprocentních a pokud bychom je proměnili, museli bychom zvítězit. Bohužel často scházelo půl kroku nebo gólman soupeře vytlačil míč prsty na roh. Bojovali jsme jako lvi až do konce, další góly visely ve vzduchu, ale naše šance jsme prostě přetavit v branky nedokázali.Celé naše mužstvo zaslouží obrovskou pochvalu za výkon, který předvedlo. Byla v něm bojovnost a často i fotbalovost. Především ve druhém poločase, kdy jsme hráli nejlepší fotbal pod mým vedením. Jsem na své mužstvo pyšný.

Háje SOS „C“ – FC Zličín 3:1 (3:0) Branka: David Linka Sestava: 1. poločas: Novák – Kazimourová, Šerý, Kalina – Jankovič, Cháb – Linka, Čapek Náhradníci: Berky, Neužil Sestava: 2. poločas: Novák – Kazimourová, Vaidl – Jankovič, Šerý, Čapek – Linka, Cháb Náhradníci: Berky, Neužil, Kalina