Z Tempa jedeme s plným bodovým ziskem

Zápas se odehrál na podmáčeném trávníku, který byl poznamenán před zápasovou průtrží.

Úvod zápasu byl z obou stran hodně opatrný a plný nepřesností, které byly zapříčiněny náročným terénem. Domácí začali mít mírně navrch, ale jejich aktivita končila před naším vápnem, kde velice dobře fungovala naše defenzíva. Do vedení jsme šli v 11 min., když se ze strany prosadila Cvrčková 0:1. Domácí byli i nadále o něco aktivnější, ale celé naše mužstvo pracovalo na 100% a tak si domácí žádné velké příležitosti nevytvářelo , ale co se dostalo do vápna, tak Kaminsky  v naší brance zlikvidoval. I my jsme byli aktivní dopředu, ale domácí si s tím poradili. Změna skóre přišla ve 31 min., když po kombinaci na levé straně hřiště zakončil průnikem do vápna Hnízdil a na jeho střelu byl domácí brankář krátký 0:2. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

O přestávce jsme si řekli, že musíme být i nadále aktivní a pokračovat v náročném a běhavém stylu. Včas přistupovat k hráčům domácího mužstva a narušovat jejich kombinaci, kterou mají kluci z Tempa zažitou. Uklidnění na naše kopačky přišlo ve 40 min, když se přesnou křižnou střelou prosadila opět Cvrčková 0:3. Domácí byli zaskočeni vývojem utkání a bylo vidět, že se jim přestává dařit a naopak my jsme byli  herně na koni. Asi nejhezčí branka padla v 55 min., když po levé straně zatáhl míč Zima a jeho přesný přetažený centr zakončil z první Ďubašík 0:4. Hned za minutu jsme přidali pátou branku, když střelou z dálky překvapil domácího gólmana Zima. Pak už jsme měli hru pod kontrolou a přidali jsme ještě tři branky, když se prosadila opět Cvrčková a 2x Smetana,   kterému se konečně po delší době daří i střelecky. Jedinou branku jsme inkasovali v poslední minutě, když si náš gólman ,,neodpustil svojí minelu “  a zbrklou rozehrávkou poslal míč přímo na kopačky domácího hráče, který mu jí poslal za jeho záda J. Zápas skončil konečným výsledkem 1:8, který je pro domácí mužstvo hodně krutý, ale tak to ve fotbale občas chodí. Naopak, my jsme takovýto zápas potřebovali, protože naše jarní výkony byly slabé. Věřím, že i v dalším kolem na tento výkon navážeme.

1. třída sk.A, 20. kolo, sobota 25.5.2013, 13:30

FC Tempo B 1:8 FC Zličín