Z Hájů odjíždíme s debaklem

V neděli odpoledne jsme zajížděli na hřiště vedoucího mužstva naší skupiny, mužstvo Hájů.

Hned v prvním kole jsme zajížděli k prvnímu týmu tabulky a měli jsme mu s podzimu co vracet. Ztráta 6 bodů nám dávala šanci se ještě pokusit poprat o příčky postupující a tak to i kluci před zápasem brali. Stále si o tom povídali jak se to odmaká a že je porazíme , pak ale přišel samotný zápas.

Zápas začal a prvních deset minut to celkem šlo. Snažili jsme se o rychlé přechody na polovinu soupeře a i jsme si vytvářeli náznaky šancí. Bohužel ale to bylo v tomto zápase z naší strany asi tak vše. Najednou jako kdyby kluci vůbec nevěděli co mají dělat a připadalo to jako když jsou poprvé na hřišti. Soupeř nás samozřejmě zatlačil a převzal iniciativu hry. Přehrával nás v každém směru a my jsme se nedokázal zmoct na nic. Svou převahu soupeř proměnil ve 25 minutě gólem na 1:0 a ve 29 minutě na 2:0. Pak se znovu dostával soupeř do šancí ale do poločasu už neskóroval. Byl tedy poločas hrůzy za námi a musel jsem se do kluků opřít. Samozřejmě proběhl nějaký křik a chtěl jsem hlavně vyburcovat ty tahouny a zkušené hráče k nějakému výkonu. Nebo alespoň k chuti trochu hrát.

Druhý poločas začal ale bohužel jsem nevyburcoval nikoho. Už jsme ani neobsazovali hráče a nechávali je zcela samotné hrát a připravovat si gólové šance. Musím vyzdvihnout ale výkon Mutínského a Málka kteří chtěli hrát a když to nešlo herně tak alespoň bojovali. Ostatní by si měli sáhnout do svědomí a říct si co proto udělali a jak vše zlepšit aby už se tohle neopakovalo. Ještě kdo trochu bojoval po vystřídání a chtěl se ukázat byl Mahdi.  Soupeř si hrál svou hru a dalšími čtyřmi góly nám uštědřil úvodní jarní probuzení. Jediná zmínka o něčem hezkém byl gól Málka v 64 minutě kdy po krásné narážečce za obranu se nemýlil a alespoň zkorigoval výsledek.

Všem se omlouvám za výkon svého týmu a věřím že horší už to být nemůže. No nic tak i takové zápasy musí přijít. Jedeme dál a musíme ukázat že tohle byl velký omyl a že fotbal hrát umíme.