Vítězná generálka

Na krásném hustém domácím pažitu jsme absolvovali generálku na divizní soutěž. Hostili jsme sousedy z Motorletu, kteří přijeli v kombinované sestavě. Ani naše sestava nebyla kompletní. Zápas jsme nakonec vyhráli 3:2.

Zápas jsme začali velmi aktivně, ale první velkou šanci měli hosté. Do otevřené obrany si naběhl Majerčin a upaloval sám na naší branku. Schopf však jeho tutovku zlikvidoval. My jsme kontrovali rohovým kopem, po kterém těsně nad hlavičkoval Moudrý. Ve 26.minutě Žák pohotově uvolnil na pravé straně Nováka, ten míč po pravé straně zatáhl a naservíroval jej před branku, kde s přehledem zakončil Paluka. Stejný hráč se zapsal mezi střelce i po druhé. Tentokrát jej šikovně uvolnil Žák a Paluka levačkou prostřelil Petíka v brance Motorletu. Dvoubrankový náskok jsme neudrželi, když v poslední minuitě první půle dorazil míč do naší sítě Dejl.
Druhý poločas patřil aktivnějším hostům. Několik jejich šancí likvidoval brankář Zamazal. V 59.minutě však nestačil na křížnou střelu Majerčina a bylo vyrovnáno. V 83.minutě přišel rozhodující okamžik zápasu. Do koncovky se prosadil May a nakonec míč dopravil do sítě Dvořák.
V sobotu už nás čeká těžká premiéra proti rezervnímu týmu Bohemians 1905.

Sestava FC Zličín: Scopf (46. Zamazal) – Karlíček, Moudrý, Zahálka, Šatný (46. Moravec)- Dvořák (46. Valoušek), Mlejnek (70. Dvořák), Žák, Háša – Novák (60. May), Paluka.