V souboji dvou týmů z čela tabuly jsme zvítězili

V neděli odpoledne jsme doma hostili rezervu Tempa, která zatím procházela soutěží bez ztráty bodu. Po výborném a disciplinovaném výkonu jsme lídra tabulky porazili 2:0 a bodově se na něj dotáhli.

Začátek zápasu nám ale příliš nevyšel a dostali jsme se pod tlak soupeře. Po deseti minutách jsme postupně hru vyrovnali a dostali se i do vedení. Bohuslávek parádní střelou překonal výborného golmana hostů Novotného. Vedení 1:0 jsme udrželi až do přestávky především díky výborné a disciplinované hře obrany podpořeně bezchybnou prací brankáře Michala Kubiny.
I po přestávce nás hosté tlačili do defenzívy, ale obrana Müller – Málek – Vacek opět pracovala spolehlivě. Deset minut před koncem se před branku hostů výborně prosadil Bohuslávek a zastavil jej až faul brankáře Tempa. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Moser. Uplynuly tři minuty a z levé strany se dral do šance Cvrček a také on byl zastaven faulem. Tentokrát se ujal exekuce Müller, ale brankář Tempa Novotný potvrdil svůj vynikající výkon a jeho střelu lapil. Kluci už své vedení dokázali udržet a zaslouženě získali skalp lídra soutěže.