V Řeporyjích prohra o gól

V dalším kole zajíždělo naše bečko k sousedovi nejen v tabulce, na hřiště Řeporyj

Začátek zápasu nám moc nevyšel a v 17. minutě jsme prohrávali již o dvě branky. Nutno podotknout, že  obě branky padly díky našemu přičinění, když nejsme schopni vyřešit  situace ve vápně.  Postupem času se hra začala vyrovnávat  a i my jsme si začali vytvářet brankové příležitosti. Jednu z nich využil ve 30 min. Šída, když jeho nepovedený centr zapadl za zadní tyč domácí svatyně  2:1.

I v druhém poločase jsme měli vice ze hry, ale bohužel naše zakončení bylo velice nepřesné. Šancí bylo na obou stranách hodně, ale se zakončením na tom byla obě mužstva mizerně. A tak ve druhé půli nepadla ani na jedné straně branka a  tak odjíždíme z Řeporyj bez bodu.  Je to škoda, protože soupeř byl hratelný, ale díky naší špatné koncovce nemůžeme pomýšlet na úspěch

2.třída sk.C, 16. kolo, sobota 27.4.2013, 10:30

Řeporyje 2:1 FC Zličín