V Radotíně zbytečně ztracené body

Béčko dvakrát v Radotíně vedlo, aby nakonec díky dvěma penaltám a fatálnímu zaváhání brankáře Rosendorfa prohrálo s domácí rezervou 3:2.

Od začátku jsme si vynutili územní převahu. V 10.minutě se středem hřiště probil Koblic, ale v poslední chvíli mu do střely vložil nohu Karnet a byl z toho jen roh. Po něm střílel nepřesně Skála. Pak se parádní střelou levačkou blýskl Belko, ale míč jen olízl břevno domácí branky. Ve 24.minutě rozehráli domácí přímý kop a po něm Zeman hlavou mířil těsně nad branku. Ve 30.minutě nám pomohlo břevno, stejně jako za dalších pět minut po hlavičce Kasíka. Pak už jsme se dočkali gólu my. Krupička vysunul na levé straně Brycha, ten se zbavil Karneta a po zemi prostřelil vybíhajícího Machýnka. Ve 41.minutě sudí Vavroch neodpískal faul na Koblice, následovala rychlá přihrávka za naši obranu a Klíma Zemana zastavil jen faulem. Bohužel v šestnáctce a M. Petr nařízenou penaltu bezpečně proměnil.
Úvod druhé půle patřil opět nám. Zbožínek v první šanci zaváhal, když k němu propadl centrovaný míč a místo střely si míč špatně zpracoval a ten mu utekl za lajnu. Vzápětí utekl po pravé straně domácí obraně Brych, podél vybíhajícího Machýnka posunul míč zpět Zbožínkovi a ten trefil opuštěnou branku. Chybně postavený asistent rozhodčích však zdvihl praporek a naše protesty byly marné. Gól neplatil. Pak přišly chvíle domácích. Kasík hlavou trefil jen náruč Rosendorfa. Ten míč zbrkle vyhodil přímo na nohu Procházky, který naštěstí odkrytou branku netrefil. Po dalších pěti minutách se Rosendorf srazil s Krupičkou, míč mu vypadl pouze k nohám Dvořáka, ale ten střílel zbrkle mimo prázdnou branku. A tak jsme udeřili my. Po pravé straně se prosadil Skála, ve vápně našel Zbožínka, tomu střela nesedla, ale míč se dostal k Brychovi, který ho už uklidil do sítě. Z vedení jsme se neradovali dlouho. V 73.minutě Koblic zaváhal s odkopem, Procházka mu míč vypíchl a Koblic jej fauloval. Kopala se další penalta. Ani tentokrát M. Petr nezaváhal a vyrovnal na 2:2. V hektickém závěru byl nejdříve z lavičky vykázán náš náhradní brankář Pospíšil za kritiku asistenta rozhodčího. Chtěli jsme rychle pokračovat ve hře z autu, ale jeden z domácích hráčů hodil do hřiště druhý míč a přestože to bylo v bezprostřední blízkosti pana asistenta, ten to přehlédl. V 82.minutě jsme si vypili kalich hořkosti do dna. Na dlouhý míč za obranu vystartoval Rudolf, Rosendorf s vyběhnutím zaváhal, domácí hráč si píchnul míč podél něj a do prázdné branky v klidu zakončil. Vyrovnání měl na kopačce Franc, ale branku ve velké šanci přestřelil. Z Radotína jsme tak odjeli s prázdnou.