V oslabené sestavě jsme na Braník nestačili

Masáž rozhodčího Václava Novotného na Junioru bohužel vyřadila ze hry vyloučeného Maye a Cvetkovského, na lavičku nemohl ani trenér Tóth. V trestu je Reitermann a druhý stoper Hájek nemohl nastoupit pro zranění. V oslabené sestavě jsme nakonec Branku podlehli, i když šance jsme měli.

Masáž rozhodčího Václava Novotného na Junioru bohužel vyřadila ze hry vyloučeného Maye a Cvetkovského, na lavičku nemohl ani trenér Tóth.  V trestu je Reitermann a druhý stoper Hájek nemohl nastoupit pro zranění. V oslabené sestavě jsme nakonec Branku podlehli, i když šance jsme měli.

První akce patřila nám, ale Rajského přihrávka před branku neprošla a střela stejného hráče po dvou minutách mířila jen do rukou golmana hostů. Ve 4.minutě požár před naší braankou hasil Strejčeka a za dvě minuty nám pomohlo břevno po střele Kučery. V 10.minutě unikl po pravé straně Mané, zpětnou přihrávkou našel Rajského, ten však mířil vedle branky. Ve 26.minutě chyboval na půli Kostelník, přišla kolmá přihrávka za naší obranu, po souboji golmana Holana s Kučerou se míč odrazil k dobíhajícímu Valovi a ten trefil prázdnou branku. Ve 43.minutě vybojoval míč Půček, ale před brankou nabíhajícího Rajského nenašel.
Do druhého poločasu přišli dva noví hráči, Jícha a Gotwald. Naše hra se zlepšila a přišly i šance. Po přímém kopu Půčka hlavičkoval Jích, k míči se dostal Mané, ale v těžké pozici míč mezi tyče nedostal. Vzápětí pálil v slibné pozici Gotwald, bohužel nad branku. V 55.minutě jsme podruhé inkasovali. PO přímém kopu zůstal na malém vápně volný Kučera a hlavou zamířil přesně. Hru jsme stáhli na tři obránce a ofenzívu posílil Strejček. Soupeř otevřeného prostoru využil a Klusáka v samostatném nájezdu vychytal Holan a při střele Součka nám pomohla tyč. Jiskřičku naděje mohl vykřesat Gotwald, ale po centru Půčka pálil z několika kroků jen do náruče brankáře. Za dvě minuty se sám před brankou ocitl Koreš, ale ani on branku netrefil. A tak přišel trest. Do otevřené obrany pronikl Klusák a prostřelil Holana na 0:3. Poslední slovo jsme měli my. Jíchovu střelu golman vyrazil a dělovka KUčery skončila jen na břevně.