V Dobrovízi na turnaji páté místo

Sezóna sotva začala a naše zličínská mladší přípravka A odehrála už druhý turnaj. Po sobotním úspěšném vykročení v mistrovském zápasu jsme jeli následující den 5.9.2010 do Dobrovíze. Krásné počasí, nádherná tráva, co víc si přát. Na turnaj přijelo sedm týmů a hrálo se každý s každým 22 minut.

První utkání jsme hráli proti týmu z Kročehlav. Dvakrát jsme vedli po výborně zahraných rohových kopech, soupeř vždy vyrovnal. Dukla Praha nás sice porazila, ale po vyrovnaném průběhu hry. V dalším utkání náš tým přehrál SK Kladno a vzápětí naše „druhá garnitura“ statečně vzdorovala chlapcům z Králova Dvora – roč. narození 2001 a opory si mohli odpočinout. I díky tomu jsme smetli Hřebeč snadno 3:0. V posledním utkání ale jako již tradičně většině hráčů došla fyzická kondice a odpadli. Konečné páté místo je sice průměrné, ale celý tým si zaslouží pochvalu za bojovnost, nikdo nic nevypustil. Nejlepším hráčem našeho týmu se stal Ondra Šerý, který těží ze své výborné kondice a na tomto turnaji táhnul mužstvo ve všech utkáních. Podal skvělý výkon! Všem bych ale za předvedené výkony rád poděkoval. Zaslouží si to.

Naše zápasy:

Kročehlavy 2:2, Dukla 0:2, SK Kladno 2:1, Králův Dvůr 0:4, Hřebeč 3:0, Beroun 0:4

Góly: Ondra Šerý 4