Útočná smršť sfoukla naděje Hájů

Tak to byla paráda! Střetnutí dvou dosud neporažených mužstev vyznělo zcela jednoznačně pro nás. Hosté z Hájů si odvezli pět „kousků” a skore bylo pro ně ještě milosrdné.

Tak to byla paráda! Střetnutí dvou dosud neporažených mužstev vyznělo zcela jednoznačně pro nás. Hosté z Hájů si odvezli pět „kousků” a skore bylo pro ně ještě milosrdné.

Už v první minutě jsme ukázali, že jsme naladěni na ofenzivní notu a důrazně si dojdeme pro tři body. Brankář Tlustý se však Klímovým pokusem z přímého kopu překvapit nenechal. Ve 3.minutě si svou největší šanci vytvořili hosté. Centrovaný míč z přímého kopu propadl k Dubovi, jeho sražená střel se otřela o břevno. Pak už jsme dirigentskou taktovku drželi my. Čížkovu přihrávku nevyužil Erler a vysoko přestřelil. Vzápětí dlouhým pasem našel Mlejnek Mertu, ale i on po zemi mířil mimo tyče. Za dvě minuty už přišla gólová radost. Šokoďko bleskovým výhozem našel Nováka, ten z první poslal do úniku Mertu, který už měl otevřenou cestu k brance. Sám před Tlustým nezištně posunul míč pod sebe na nabíhajícího Erlera a ten už uklidil míč do prázdné branky. V 21.minutě jsme předvedli další bleskovou kombinaci a Novák sám proti Tlustému přehodil brankáře hostů i jeho branku. Ve 28.minutě zahrávali rohový kop hosté, ale Bičaník zakončoval nepřesně. To my jsme v 35.minutě měli výhodu přímého kopu a na Skálův centr si naskočil Merta a přesnou hlavičkou poslal míč za Tlustého záda podruhé. Za pět minut přišla další parádní akce po levé straně, Merta ukázal záda Krejčímu, dostal se až do šestnáctky kde ideálně naservíroval míč parťákovi v útoku Novákovi a ten v pohodě trefil odkrytou branku. Za dvě minuty chyboval stoper hostů Dub, ale Merta trefil jen rameno brankáře Tlustého. Tlustý hosty podržel i při střela Žáka. P o přestávce poslali hosté do hry dva čerstvé hráče, ale ofenzivní choutky domácích to zastavit nepomohlo. Novákův průnik ještě hosté dokázali odvrátit. V 50.minutě však Novák našel ve vápně Erlera, ten ještě míč posunul zpět na Čížka a jeho levačka zamířila do tyče a do sítě. V 59.minutě Merta obešel i golmana Tlustého, ale míč mu utekl do zámezí. Až po hodině hry se opět ke slovu dostali hosté, ale Šokoďko si s Bičaníkovým pokusem poradil. V 66.minutě další tutovku domácích spálil Koblic a tentýž hráč za pět minut předložil ideální přihrávku Vígerovi, který však zamířil těsně vedle branky hostů. V 83.minutě se předvedl třetí čerstvý hráč domácích Háša, kterého našel přesným centrem Valoušek. Háša si v klidu míč zpracoval a poslal jej do sítě hostů popáté. Domácí hráče vyprovázel ze hřiště potlesk jejich fanoušků.

Zdeněk Slabý (FC Háje): Zoufalý výkon plný neumění a absolutní marnosti. Toť vše, víc k tomu nemá cenu říkat.
Daniel Drahokoupil (FC Zličín): Utkání jsme přikládali velký význam. Chtěli jsme ho vyhrát a nahradit zbytečnou ztrátu z Libuše i doma s Uhříněvsí. Soupeře jsme k ničemu nepustili. Spolehlivě zahrála obran a dopředu to bylo vynikající. Fanoušky jsme dnes museli potěšit.