Úspěšná domácí premiéra

Ve druhém kole divize A jsme v sobotu 16.9.2014 hostili mužstvo FK Hvězda Cheb.

Ani rychlá branka, kterou po našem rohu vstřelil již ve 2.min. Adam, nám nepomohla ke klidu na našich kopačkách. Byli to hosté, kteří začali být aktivnější a zaslouženě po zaváhání naší defenzívy ve 20. min. vyrovnali. I po vyrovnávací brance byli hosté aktivnější a měli více ze hry. Ve 45.min.jsme mohli jít do vedení, ale střela Březiny T. skončila z těžké pozice jen na tyči. Stejně jako v Rokycanech se nám povedl druhý poločas a střelecky se v 58 min. prosadil Březina F.  který obloučkem přehodil vyběhnuvšího brankáře Martince 2:1. Třetí branku přidal v 67 min. Žák, který trefil krásně odražený balón, na který neměl šanci gólman hostí dosáhnout 3:1. Po třetí brance tempo zápasu opadlo a hosté smířeni s výsledkem, si žádnou vážnější šanci nevytvořili a tak první podzimní tři body zůstávají na Zličíně. V dalším kole zajíždíme do Tábora, kde nás v neděli 23.8. čeká od 10,15 místní B-mužstvo. Odjezd klubového autobusu je v 7h.

Manažer Zličínského mužstva Josef Jarolímek zápas okomentoval takto :

Po úvodní rychlé brance, která nám moc nepomohla, byli hosté lepší a nás několikrát podržel náš brankář. Ani vyrovnávací branka nás neprobudila, hráli jsme bez nasazení a pohybu. Druhá půle byla podstatně lepší a náš dobrý výkon byl korunován dvěma pěknými góly, kdy zejména branka Žáka na 3:1, byla výstavní. S výkonem, který jsme předvedli ve druhém poločase  jsem  spokojen.