Tvrdá lekce hned na úvod!

V úvodním kole jsme přivítali na svém hřišti tým z Libuše. Věděli jsme, že soupeř bude patřit ke špičce přeboru a bohužel tak i utkání vypadalo.

Ihned od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude diktovat tempo hry. Díky naším dvou individuálním chybám se hosté dostali rychle do dvoubrankového vedení. Po této sprše jsme se přeci jen osmělili i my a jisté náznaky šancí včetně zakončení jsme měli. Bohužel buď nepřesné nebo zasáhl hostující gólman. Poté ale opět přebrali iniciativu hosté a do konce první půle si vytvořili luxusní vedení.

Ve druhé půli tempo hry opadlo, a tak jsme zkraje zahrozili několika zajímavými pokusy. Avšak bez úspěchu, a tak se ke slovo opět dostávali pouze hosté. Skóre se nakonec zastavili na 0:14 a nutno uznat, že naprosto zaslouženě.

Tento zápas nám nastavil obrázek, jak bude letošní sezóna vypadat. Výšková, silová i rychlostní převaha soupeře byla zjevná. Bohužel jeden rok v této kategorii je znát. My musíme na trénincích pracovat o to usilovněji a pilovat na zlepšení našich nedostatků. Jedině tak můžeme pomýšlet na lepší výsledek než dnes.

Hlavu nahoru kluci. Čeká nás spousta zápasů a není čas na výčitky. Musíme ještě více zabrat a poprat se s tím.