Tři body za druhý poločas

Vstup nešeho béčka do jarní části soutěže vyšel a tři body zůstaly doma. Po nevýrazném prvním poločase se vysoké vítězství 5:0 zrodilo až po přestávce, kdy hosté z Čakovic odpadli a mohli inkasovat ještě další branky

Zápas začali aktivněji hosté, ale z jejich první střelou neměl brankář Pospíšil větší problémy. Většinou se hrálo od vápna k vápnu a šance se nerodily. Ta naše první velká přišla až ve 43.minutě, kdy se na levé straně uvolnil Šindelář, ale centrem žádného z nabíhajících spoluhráčů nenašel.
Po přestávce už jsme hru plně ovládli a dostali soupeře pod tlak. První pálil nebezpečně Belko, ale golman Hubený jeho střelu zpod břevna vyrazil. V 53.minutě rozehrál z levé strany rohový kop Skoumal a posadil míč přesně na hlavu Moravce, který jej s pomocí tyče poslal do sítě. Hosté museli hru otevřít a to byla voda na náš mlýn. Za dvě minuty měl totiž Zbožínek cestu k brance otevřenou a s přehledem přidal druhý gól. Jedinou šanci hostů zlikvidoval brankář Pospíšil a přišly další góly. V 66.minutě Zbožínek uvolnil Skoumala a ten přidal třetí branku. V 73.minutě poslal Trnka dlouhý pas na Zbožínka a ten křížnou střelou dal svou druhou branku v zápase. V 84.minutě pak výsledek pečetil Hořejší, kterému ideálně předložil míč Zbožínek