Třetí vítězství

V dalším mistrovském utkání narazil náš tým v domácím prostředí na Sokol Řepy. Už před výkopem jsem naše hráče upozorňoval, že je třeba, aby minimálně zopakovali výborný výkon z Vyšehradu, kde jsme minulý týden vyhráli.

Bohužel většina z nich si tentokrát myslela, že ono se to nějak „uhraje“ a podle toho to taky vypadalo. I když už v půli byl stav 5:0 pro naše barvy, oko fotbalového labužníka plakalo. Hra neměla spád, chyběl nápad a odvaha jít do zakončení. Teprve po důrazné domluvě o přestávce v kabině začalo naše mužstvo šlapat. Hráči si uvědomili, že fotbal se hraje nejen hlavou a nohama, ale také srdíčkem a i proto druhá půle už byla podle mých představ. Vítězství je zasloužené, za druhý poločas všichni zasluhují pochvalu. Rád bych pochválil Michala Berkyho, který hrál výborně pozičně a dal i svůj první soutěžní gól za náš klub krásnou střelou pod břevno.