Trápení v koncovce s Kopaninou

Ačkoliv jsme odehráli vyrovnaný zápas a měli mnoho gólových šancí, zápas pro nás nedopadl z hlediska skóre dobře. Trápení v koncovce není problém jen u nás, ale i u kolegů ve starším dorostu. Více v článku...

Ve 3. minutě se snažil ohrozit branku hostů Horálek, ale bohužel jeho střela byla neúčinná a nic velkého z toho nebylo. V 6. minutě jsme měli první náznak, že bychom mohli vstřelit gól, ale štěstí znovu stálo na straně hostů. V 7. minutě už ohrožují naši branku hosté. Soupeř vystřelil, ale míč šel naštěstí mimo branku. V 9. minutě jsme znovu projevili aktivitu a vystřelili na branku Kopaniny, ale brankář střelu chytil. V 11. minutě opět střela na branku Kopaniny, stále se nám nepodařilo vstřelit gól. Ve 13. minutě jsme faulovali soupeře v blízkosti naší branky, rozehrávka byla nepřesná, ale vytěžili z toho rohový kop. Po rozehrání rohového kopu se nic zajímavého nestalo. Padla 18. minuta a my obdrželi první gól v utkání. Bohužel padl vlastní vinou brankáře a pustil míč do naší branky 0:1. V 19. minutě ohrozil branku Kopaniny Horálek, opět bez gólu. Ve 20. minutě jsme dostali čas na osvěžení a v rychlosti probrali taktiku hry. Ve 22. minutě se opět začalo hrát. Ve 28. minutě faulovali našeho hráče, z trestného kopu nic nebylo. Ve 30. minutě soupeř vystřelil na branku, ale naštěstí střela minula branku. Ve 31. minutě Jan Malý fauloval soupeře, trestný kop byl opět odvrácen na rohový kop a opět gól nepadl. Ve 34. minutě jsme hlavičkovali na branku Kopaniny, ale brankář se znovu vyznamenal. Ve 36. minutě útok několika našich hráčů, akce byla dramatická, ale gól se nepodařilo vstřelit. Ve 38. minutě jsme po snaze zachránit dalšímu gólu opět neuspěli 0:2.

V 52. minutě jsme krásně kombinovali a postupně postupovali na branku hostů, ale zase se akce nezdařila. V 72. minutě byl faulován náš hráč Daniel Černý, soupeř dostal za tento krutý faul žlutou úvodní a také poslední kartu. Minutu před koncem byl faulován Horálek, dostal křeče do nohou a ještě k tomu mu soupeř šlápl na nohu. Horálek přestal hrát kvůly následkům, které mu způsobili. Zápas jsme dohrávali o 10 hráčích. Zápas tedy skončil 0:2. Kopanina, po našich chybách a neschopností vstřelit gól, po zásluze vyhráli.

Pražský přebor, 3. kolo, sobota 03.9.2011, 16:00

FC Zličín 0:2 FC Přední Kopanina

SK Union Vršovice FK Bohemians Praha 2:3
Junior Praha ABC Braník 1:4
FK Admira Praha SK Střešovice 1911 8:2
ČAFC Praha SK Horní Měcholupy 3:2
FC Tempo Praha SK Aritma Praha 2:4
FSC Libuš AFK Slavoj Podolí Praha 0:1