Tak tohle byla paráda!

Starší žáci procházeli soutěží bez poskvrny. Až v posledních kolech se jejich brankostroj zasekl a přišla domácí remíza s mužstvem Hájů a v minulém kole i porážka s Vyšehradem. Do čela soutěže se tak dostala Čafka a právě tým ze Záběhlic nás čekal v tomto kole. Přímý souboj o postup však kluci zvládli na jedničku a vyhráli 2:0!

Po zpackaném zápase s Vyšehradem čekalo mužstvo jediné – vyhrát! Z celého mužstva od začátku sršela vůle a touha po vítězství. Odhodlání, vrátit se do čela tabulky, bylo v kabině cítit už dlouho před zápasem. Po úvodním oťukávání si domácí připravili obrovskou šanci v 10.minutě, kdy volný hráč ČAFC pálil na úrovni pokutové značky naštěstí takřka k rohovému praporku. Přišla 25.minuta a Svoboda nás dostal do vedení. Domácí hodně znervozněli a do větší šance už se nedostali.
Rozhodující okamžik zápasu přišel v 57.minutě, kdy Uvízl takřka z pětadvaceti metrů vypálil a míč se třepetal v šibenici domácí branky. Zasloužené vítězství už jsme uhájili a vrátili se do čela tabulky. Výborný zápas odehráli Malý, Bous, Uvízl a Novosad. Postup už máme jen ve svých rukách.

ČAFC – FC Zličín 0:2 (0:1)
Branky: 25. Svoboda, 57. Uvízl ŽK: Bous, Uvízl Rozhodčí: Poustka
Sestava FC Zličín: Eloy – Rabas, Markovský, Malý, Bous – Svoboda (60. Roztočil), Černý, Horálek (58. Soukup), Číhal (45. Číhal) – Uvízl, Novosad.