Starší žáci vítězí v zimním turnaji

Po Baníku Sokolov, který si zajistil vítězství v turnaji mladších žáků známě po tomto víkendu dalšího vítěze. K naší velké radosti to jsou naši starší žáci. Ti porazili Motorlet (r.97) 3:1 a protože Králův Dvůr své poslední zápasy pro malý počet hráčů skrečoval, turnaj vyhráli bez ztráty bodu.

Po Baníku Sokolov, který si zajistil vítězství v turnaji mladších žáků známě  po tomto víkendu dalšího vítěze. K naší velké radosti to jsou naši starší žáci. Ti porazili Motorlet (r.97) 3:1 a protože Králův Dvůr své poslední zápasy pro malý počet hráčů skrečoval, turnaj vyhráli bez ztráty bodu.

O tomto víkendu měli z důvodu jarních prázdnin volno mladší žáci.
Starší žáci odehráli jen jedno utkání, ale to nám udělalo radost. Naši kluci v něm porazili Motorlet a stali se celkovými vítězi turnaje. Gartulujeme!
Mladší dorostenci měli volno, ale celý turnaj už čeká na poslední zápas skupiny o 1. – 7.místo. V něm hrají naši s Libuší. Libuš může o celkové prvenství připravit jen naše vysoké vítězství, což je málo pravděpodobné. Naši už šanci na medailové pozice nemají.
Turnaj mužů – Memoriál Petra Merty, má před sebou už jen poslední tři zápasy a v nich se bude rozhodovat o konečném pořadí. Zatím jsou v čele Loděnice, díky kontumačnímu vítězství s dorostem Motorletu, který k nedělnímu zápasu nepřijel. Novo Kladno však hraje příští neděli s naším dorostem a pokud neprohraje, stane se celkovým vítězem právě kladenský klub. Naše „béčko” má pořád ještě naději na třetí místo, musí však v posledním zápase porazit Horoměřice a čekat na výsledek posledního zápasu turnaje Hostivice – Bílá Hora.

Výsledky turnajů z tohoto víkendu:

Tipsport Cup starších žáků na Zličíně
Zličín – Motorlet 97 3:1 (1:0) Uvízl, Černý, Malý – Medřický

O.T.E.C. Cup zimní turnaj mladšího dorostu Motorletu a Zličína – skupina o 1. – 7.místo
Rakovník – Sokolov 1:3 (0:2)
Libuš – Rakovník 2:1 (1:0)

O.T.E.C. Cup zimní turnaj mladšího dorostu Motorletu a Zličína – skupina o 8. – 13.místo
Kladno – Kročehlavy 2:0 (1:0) Trnka, Kaňák

Tipsport Cup mužů na Zličíně – Memoriál Petra Merty
Hostivice – Zličín dor. 5:2 (2:0) branky: Čermák 3, Karhan, Johanovský – Mané 2
Novo Kladno – Bílá Hora 5:3 (3:3) branky: Kovařík 3, Kříček, Sikora – Novotný 2, Fatka
Loděnice – Motorlet dor. 3:0 k.