Slivenec si odvezl sedm kousků

V dalším přípravném zápase jsme na umělé trávě přivítali Slivenec. Příležitost dostali další noví hráči a Špulka se dokonce ve své premiéře prosadil i gólově.

Zápas začal hned prvním gólem. Postaral se o něj v první minutě Novák. Pak se dlouho hrálo ve středu hřiště. Do koncovky jsme se moc nedostávali, chyběla přesná přihrávka a kombinace vázla celkově. Soupeř byl blízko vyrovnání, ale pomohly nám dobře postavené tyče Šokoďkovy brány. Ve 43.minutě rozehrál Skála rohový kop z pravé strany a volný Čížek nekompromisně hlavou přidal druhou branku. V poslední minutě první půle pak Čížek využil zaváhání stoperů Slivence a sám proti golmanovi rozvlnil síť za jeho zády potřetí.
Po přestávce přišly velké chvíle Petra Klímy. Ten se po řadě střídání posunul na hrot a za půl hodiny se mohl radovat z hattricku. Nejdříve vypálil přesně za hranicí šestnáctky a pak se dvakrát prohnal kolem svého strážce a sólový únik pokaždé zakončil přesnou střelou. Až za stavu 6:0 se ke slova dostali i hosté, když čestný úspěch zaznamenal Čureja. Brankový účet pak uzavřel po další standardní situaci přesnou hlavičkou novic Špulka.

Sestava FC Zličín: Šokoďko – Špulka, Mlejnek, Zahálka, Klíma – Stolfa (46. Valoušek), M. Erler, Čížek (46. Koblic), Skála (46. Luňák) – Brych, Novák (46. Žák).