Se suverénem naší skupiny jsme prospali první poločas.

V posledním podzimním zápase nás čekal soupeř nejtěžší, vedoucí mužstvo SK Zbraslav.

Na Zbraslavi se hrálo ještě na trávě a i přes pozdní podzimní období se hrálo na velice solidní travnaté ploše. Domácí, kteří měli výškovou převahu na nás od úvodu vlítli ,a bylo jen otázkou času, jak dlouho budeme odolávat. Na naší branku se valila jedna akce za druhou a již v 6 min .jsme inkasovali. Jeden ze stoperů byl nedůrazný a nechal se přeskočit v souboji - 1:0. Další změna skóre přišla za dvě minuty, kdy domácí zahrávali rohový kop. Náš brankář to špatně vyhodnotil a podběhnutý míč bez problému umístil domácí hráč do sítě -2:0 a my byli zralí na ručník! Naštěstí ve 12 min. přišel ojedinělý brejk a Zima využil špatného postavení domácího brankaře 2:1. Tato branka nám vrátila sebevědomí a podařilo se nám v poli držet častěji míč na svých kopačkách. Bohužel náznaky našich akcí končily ještě před vápnem domácího mužstva. Když už se zdálo, že jednobrankové manko udržíme do poločasu, přišel ve 33.roh domácích a opět se náš gólman nevyznamenal , z malého vápna ho překonal domácí hráč – 3:1! Ještě před poločasem jsme měli výhodu rohového kopu, ale pohotová hlavička Mattese skončila v náručí domácího gólmana !

Do druhého poločase nás okolnosti donutili přeskupit sestavu a hra na tři obránce a vyztužený střed hřiště, se ukázalo jako dobré řešení! Ve 38.min. Zima uvolnil Holečka, ale jeho střela šla do brankáře. O chvilku později domácí zaváhali s rozehrávkou, což vystihl Kliment, ale jeho technická střela na zadní tyč šla jen kousek mimo domácí svatyni. I nadále jsme byli více na míči a měli i mírnou převahu, ale žádnou šanci jsme si už do konce zápasu nevytvořili. Jelikož ani domácí neměli přesné zakončení, tak zápas skončil naší dvoubrankovou prohrou. Tímto zápasem nám skončila podzimní část. Čtvrté místo není asi špatné, ale minimálně dva zápasy jsme měli zvládnout lépe. Všichni víme, kde máme nedostatky a na čem budeme přes zimní přestávku pracovat !