S Lokádou bez branek

Na umělé trávě v HoIešovicích to byl vic boj než fotbal. Po vyrovnané první půli bylo jasné, že jeden gól rozhodne. Přes velký závěrečný tlak se nám gól dát nepodařilo a tak zápas skončil bezbrankovou remízou.

Na umělé trávě v HoIešovicích to byl vic boj než fotbal. Po vyrovnané první půli bylo jasné, že jeden gól rozhodne. Přes velký závěrečný tlak se nám gól dát nepodařilo a tak zápas skončil bezbrankovou remízou.

Poprvé se v naší brance objevil Jirka Zamazal a udržel čisté konto. Po karetním trestu se do sestavy vrátil kapitán Martin Čížek. Hned v první minutě pálil Novák, ale zamířil vysoko nad domácí branku. I druhý střelecký pokus patřil našemu kanonýrovi. V 8.minutě se poprvé představili domácí, Vyhnal však z hranice vápna branku minul. Za dvě minuty hodil Novák dlouhý aut až před branku, Zahálka hlavou zamířil přesně k tyči. Bezkočka však kočkovitým skokem míč vyrazil na roh. Po autovém vhazování strílel i domácí Horní, ale s jeho technickým pokusem neměl Zamazal problém. Za dvě minuty prodloužil hlavou mič DoIista na Kvietoka, který z voleje střilel hodně nepřesně. Ve 26.minutě se po dlouhém pasu dostal do šestnáctky domácích Čížek, ale zakončit nedokázal. Místo střely ještě hlavou přihrával a bylo po šanci. Ve 30.minutě domácí rozehráli roh a centr Dohnala hlavou usměrnil Čížek jen těsně nad břevno vlastní branky. V závěru poločasu ještě hlavičkoval nepřesně na domácí straně DoIista a na naší straně Valoušek.
Obraz hry se ani po přestávce nezměnil. Na malém prostoru vázla kombinace a šance se tak nerodily. Ve velkém množství osobních soubojů nebyl na fotbal prostor. Velmi spolehlivě pracovala naše obrana a domácí hráče, zejména nebezpečného útočníka DoIistu k ničemu vážnějšímu nepustila. V 53.minutě vnesl vzrušení na hřiště náš Valoušek, který zajel do goImana Bezkočky a Javořík se ujal role mstitele. Náš hráč byl potrestán žlutou kartou, domácí obránce vyvázl bez trestu. V závěrečné čtvrthodince jsme si vynutili velkou herní převahu. Domácí se prakticky přes půli nedostali. Větší šanci jsme si však nevytvořili. Mimo branku pálil Novák. Dvě střely Valouška v poklidu likvidoval Bezkočka a domácí goIman si poradil i s tvrdou střelou Čížka. Minutu před koncem z přímého kopu Novák trefil jen zeď a stejný hráč měl i posIednl střelecký pokus zápasu, opět však mířil nad branku.

Daniel Drahokoupil (FC Zličín): Na malém hřišti to moc o pohledném fotbale nebylo. Nakopávané míče, plno soubojů. V závěru jsme soupeře hodně zatlačili, ale vážnější šanci jsme si nevytvořili. Bod z venku se počítá. Dnes musím pochválit celou obranu, podala zodpovědný a disciplinovaný výkon. Čekají nás dva těžké zápasy a Čafku i Aritmu chceme porazit. Milan Šafr (Loko Vltavin B): Typický zápas na umělce. Takový rozhodují standardni situace. Nám ani soupeři se žádná nepovedla, takže remíza je spravedlivá.