S Libuší jsme se doma o body podělili

Se silným větrem v zádech jsme začali první půli my, druhou půli to foukalo do zad hostům. I proto se možná hrálo remízové utkání. Vykartovaný Sigan usedl jen na lavičku v roli asistenta a na post stopera se vrátil Radek Chrž.

Se silným větrem v zádech jsme začali první půli my, druhou půli to foukalo do zad hostům. I proto se možná hrálo remízové utkání. Vykartovaný Sigan usedl jen na lavičku v roli asistenta a na post stopera se vrátil Radek Chrž.

Ještě dřív, než se stačili oba soupeři oťukat, přišel první gól zápasu. Prudký centr hostujícího M. Hrdličky v osmé minutě zastavil rukou v pádu právě Chrž a sudí Havel ukázal na penaltu. Michal Hrdlička nabídnutou šanci využil a s přehledem překonal Vránu. Za čtyři minuty jsme rozehráli rohový kop my a I. Merta hlavou branku netrefil. I na druhé straně se po rohovém kopu rodila šance, ale Vičík s ní naložil obdobně. Stále častěji jsme se tlačili před branku Libuše a ve 30.minutě jsme také vyrovnali. Po autovém vhazování Valoušek posunul míč Janíčkovi, ten ho přenesl centrem na zadní tyč a Hrechko jej ve skluzu zasunul k tyči. Až do přestávky jsme byli aktivnější, ale do větší šance už jsme se nedostali. V silném větru vázla kombinace a dlouhé nakopávěné míč často končili až za brankou soupeře. Po půli začal ostrý vítr tlačit dopředu hosty, ale ani oni si větší šanci nevytvořili. Přišlo jen několik standardních situací zahrávaných Václavem Hrdličkou, ale bez efektu. Po dlouhém autovém vhazování se ve vápně uvolnil Fekete, ale k zakončení se nedostal. V 73.minutě po dalším rohu hostů hlavičkoval střídající Dušek a Vrána jen s vypětím vytlačil míč přes břevno. Závěr zápasu pak patřil nám. V 80.minutě Hrechko unikl po pravé straně, našel ve vápně I. Mertu, kterému v poslední chvíli střelu zblokoval Brabec na roh. Po něm zakončoval z těžkého úhlu Roubíček, ale trefil jen boční síť. Cítili jsme šanci zápas rozhodnout a do naší odkryté obrany přišel rychlý brejk, ale Keller, naštěstí pro nás, sobecky střílel, místo přihrávky na úplně volného M. Hrdličku. Pět minut před koncem jsme rozehráli přímý kop, do odraženého míče se dva metry za vápnem opřel Nešpor a míč zazvonil jen do břevna a od země se odrazil zpět do pole a obrana hostů požár uhasila. V poslední minutě se ještě do šance prodral Hrechko a Vičík jej těsně před vápnem stáhl záchranářským faulem k zemi. Sám postižený z přímého kopu jen o vlásek minul pravou šibenici branky hostů a zápas tak skončil dělbou bodů. Zdeněk Hruška (FSC Libuš): Podle průběhu to je asi zasloužená remíza. Domácí nastřelili břevno, ale i my jsme se dostali do nějakých šancí. S bodem musíme být spokojeni. Daniel Drahokoupil (FC Zličín): Pro nás je to ztráta. To co jsme ve dvou zápasech získali venku, jsem hned doma promarnili. Ale musím přiznat, že jsme nehráli dobře a remíza je asi spravedlivá. Škoda toho břevna.