Rozlosování - 1.B třída

1.kolo - 04.8.2023 19:00
   SC Olympia Radotín B FC Zličín 1:2
   SK Střešovice 1911 B FK Dukla Praha spolek 3:3
   AFK Slavoj Podolí Praha B Sokol Řepy 6:1
   Sokol Stodůlky ABC Braník B 9:1
   TJ Praga B Slavoj Vyšehrad B 2:4
   Sokol Lipence FC Nebušice 2:5
   Avia Čakovice TJ Sokol Bílá Hora 3:1
   Sokol Troja Mezinárodní Svaz Mládeže 1:4
    :
2.kolo - 13.8.2023 17:00
   Mezinárodní Svaz Mládeže FC Zličín 1:1
   FK Dukla Praha spolek Sokol Stodůlky 2:2
   Sokol Troja AFK Slavoj Podolí Praha B 7:0
   FC Nebušice SK Střešovice 1911 B 2:4
   ABC Braník B Avia Čakovice 3:1
   Slavoj Vyšehrad B SC Olympia Radotín B 2:1
   TJ Sokol Bílá Hora TJ Praga B 3:3
   Sokol Řepy Sokol Lipence 2:4
3.kolo - 20.8.2023 17:00
   FC Zličín Slavoj Vyšehrad B 2:5
   SC Olympia Radotín B TJ Sokol Bílá Hora 3:4
   AFK Slavoj Podolí Praha B Mezinárodní Svaz Mládeže 4:8
   TJ Praga B ABC Braník B 2:2
   Sokol Stodůlky FC Nebušice 2:2
   Sokol Řepy SK Střešovice 1911 B 0:5
   Sokol Lipence Sokol Troja 2:2
   Avia Čakovice FK Dukla Praha spolek 3:0
4.kolo - 27.8.2023 17:00
   TJ Sokol Bílá Hora FC Zličín 3:1
   FK Dukla Praha spolek TJ Praga B 3:4
   FC Nebušice Avia Čakovice 4:1
   ABC Braník B SC Olympia Radotín B 10:6
   AFK Slavoj Podolí Praha B Sokol Lipence 2:2
   Mezinárodní Svaz Mládeže Slavoj Vyšehrad B 6:1
   Sokol Řepy Sokol Stodůlky 2:10
   Sokol Troja SK Střešovice 1911 B 2:0
5.kolo - 03.9.2023 17:00
   FC Zličín ABC Braník B 0:1
   SK Střešovice 1911 B AFK Slavoj Podolí Praha B 7:2
   SC Olympia Radotín B FK Dukla Praha spolek 1:4
   TJ Praga B FC Nebušice 0:3
   Sokol Stodůlky Sokol Troja 6:0
   Avia Čakovice Sokol Řepy 6:0
   Sokol Lipence Mezinárodní Svaz Mládeže 0:3
   Slavoj Vyšehrad B TJ Sokol Bílá Hora 4:5
6.kolo - 08.9.2023 20:15
   FK Dukla Praha spolek FC Zličín 0:2
   Sokol Troja Avia Čakovice 3:1
   FC Nebušice SC Olympia Radotín B 4:2
   AFK Slavoj Podolí Praha B Sokol Stodůlky 1:5
   Sokol Lipence SK Střešovice 1911 B 1:3
   Sokol Řepy TJ Praga B 2:5
   Mezinárodní Svaz Mládeže TJ Sokol Bílá Hora 5:1
   ABC Braník B Slavoj Vyšehrad B 3:3
7.kolo - 17.9.2023 16:30
   FC Zličín FC Nebušice 1:1
   SC Olympia Radotín B Sokol Řepy 4:0
   SK Střešovice 1911 B Mezinárodní Svaz Mládeže 1:1
   Sokol Stodůlky Sokol Lipence 2:3
   TJ Sokol Bílá Hora ABC Braník B 4:1
   Avia Čakovice AFK Slavoj Podolí Praha B 4:1
   Slavoj Vyšehrad B FK Dukla Praha spolek 3:4
    :
   TJ Praga B Sokol Troja 1:2
8.kolo - 24.9.2023 16:00
   Sokol Řepy FC Zličín 0:7
   FK Dukla Praha spolek TJ Sokol Bílá Hora 3:4
   Sokol Troja SC Olympia Radotín B 3:0
   FC Nebušice Slavoj Vyšehrad B 4:1
   AFK Slavoj Podolí Praha B TJ Praga B 0:0
   Sokol Lipence Avia Čakovice 1:5
   SK Střešovice 1911 B Sokol Stodůlky 1:5
   Mezinárodní Svaz Mládeže ABC Braník B 7:0
9.kolo - 01.10.2023 16:00
   FC Zličín Sokol Troja 4:0
   SC Olympia Radotín B AFK Slavoj Podolí Praha B 3:2
   TJ Praga B Sokol Lipence 2:1
   Sokol Stodůlky Mezinárodní Svaz Mládeže 0:5
   TJ Sokol Bílá Hora FC Nebušice 0:5
   Avia Čakovice SK Střešovice 1911 B 2:3
   ABC Braník B FK Dukla Praha spolek 4:1
   Slavoj Vyšehrad B Sokol Řepy 4:3
10.kolo - 07.10.2023 13:30
   AFK Slavoj Podolí Praha B FC Zličín 0:2
   FC Nebušice ABC Braník B 3:3
   Sokol Troja Slavoj Vyšehrad B 6:1
   Mezinárodní Svaz Mládeže FK Dukla Praha spolek 3:2
   Sokol Řepy TJ Sokol Bílá Hora 0:5
   Sokol Lipence SC Olympia Radotín B 2:1
   Sokol Stodůlky Avia Čakovice 2:3
   SK Střešovice 1911 B TJ Praga B 5:1
11.kolo - 15.10.2023 15:30
   FC Zličín Sokol Lipence 6:4
   FK Dukla Praha spolek FC Nebušice 3:4
   SC Olympia Radotín B SK Střešovice 1911 B 0:10
   Avia Čakovice Mezinárodní Svaz Mládeže 3:5
   TJ Praga B Sokol Stodůlky 1:2
   Slavoj Vyšehrad B AFK Slavoj Podolí Praha B 4:1
   TJ Sokol Bílá Hora Sokol Troja 1:0
   ABC Braník B Sokol Řepy 1:1
12.kolo - 22.10.2023 15:30
   SK Střešovice 1911 B FC Zličín 3:1
   Sokol Troja ABC Braník B 0:7
   AFK Slavoj Podolí Praha B TJ Sokol Bílá Hora 2:2
   Mezinárodní Svaz Mládeže FC Nebušice 5:0
   Avia Čakovice TJ Praga B 3:2
   Sokol Lipence Slavoj Vyšehrad B 3:7
   Sokol Řepy FK Dukla Praha spolek 0:5
   Sokol Stodůlky SC Olympia Radotín B 1:1
13.kolo - 29.10.2023 14:30
   FC Zličín Sokol Stodůlky 0:3
   FK Dukla Praha spolek Sokol Troja 2:1
   SC Olympia Radotín B Avia Čakovice 0:2
   FC Nebušice Sokol Řepy 13:0
   ABC Braník B AFK Slavoj Podolí Praha B 4:3
   Slavoj Vyšehrad B SK Střešovice 1911 B 0:3
   TJ Praga B Mezinárodní Svaz Mládeže 0:1
   TJ Sokol Bílá Hora Sokol Lipence 2:0
14.kolo - 05.11.2023 14:00
   Avia Čakovice FC Zličín 4:2
   Sokol Troja FC Nebušice 3:7
   AFK Slavoj Podolí Praha B FK Dukla Praha spolek 3:7
   Mezinárodní Svaz Mládeže Sokol Řepy 7:1
   Sokol Lipence ABC Braník B 1:6
   TJ Praga B SC Olympia Radotín B 4:0
   Sokol Stodůlky Slavoj Vyšehrad B 3:0
   SK Střešovice 1911 B TJ Sokol Bílá Hora 6:1
15.kolo - 11.11.2023 16:00
   FC Zličín TJ Praga B 2:2
   FK Dukla Praha spolek Sokol Lipence 2:0
   SC Olympia Radotín B Mezinárodní Svaz Mládeže 0:15
   FC Nebušice AFK Slavoj Podolí Praha B 6:0
   Sokol Řepy Sokol Troja 1:6
   Slavoj Vyšehrad B Avia Čakovice 3:2
   TJ Sokol Bílá Hora Sokol Stodůlky 1:4
   ABC Braník B SK Střešovice 1911 B 0:7
16.kolo - 12.6.2024 19:30
   FC Zličín SC Olympia Radotín B 3:2
   TJ Sokol Bílá Hora Avia Čakovice :
   FK Dukla Praha spolek SK Střešovice 1911 B :
   Sokol Řepy AFK Slavoj Podolí Praha B :
   Slavoj Vyšehrad B TJ Praga B :
   FC Nebušice Sokol Lipence :
   ABC Braník B Sokol Stodůlky :
   Mezinárodní Svaz Mládeže Sokol Troja :
17.kolo - 10.3.2024 16:15
   FC Zličín Mezinárodní Svaz Mládeže 0:4
   SC Olympia Radotín B Slavoj Vyšehrad B 1:0
   Sokol Stodůlky FK Dukla Praha spolek 3:4
   Avia Čakovice ABC Braník B 3:0
   AFK Slavoj Podolí Praha B Sokol Troja 2:2
   TJ Praga B TJ Sokol Bílá Hora 2:2
   SK Střešovice 1911 B FC Nebušice 2:3
   Sokol Lipence Sokol Řepy 5:3
18.kolo - 17.3.2024 15:00
   Slavoj Vyšehrad B FC Zličín 0:2
   FK Dukla Praha spolek Avia Čakovice 3:1
   FC Nebušice Sokol Stodůlky 0:8
   ABC Braník B TJ Praga B 7:0
   Sokol Troja Sokol Lipence 2:5
   Mezinárodní Svaz Mládeže AFK Slavoj Podolí Praha B 6:0
   FK Dukla Praha spolek Avia Čakovice :
   FC Nebušice Sokol Stodůlky :
   ABC Braník B TJ Praga B :
   Sokol Troja Sokol Lipence :
   Mezinárodní Svaz Mládeže AFK Slavoj Podolí Praha B :
   SK Střešovice 1911 B Sokol Řepy 3:0
   TJ Sokol Bílá Hora SC Olympia Radotín B :
19.kolo - 24.3.2024 17:00
   FC Zličín TJ Sokol Bílá Hora 0:1
   SC Olympia Radotín B ABC Braník B :
   Slavoj Vyšehrad B Mezinárodní Svaz Mládeže :
   TJ Praga B FK Dukla Praha spolek :
   Avia Čakovice FC Nebušice :
   Sokol Stodůlky Sokol Řepy :
   SK Střešovice 1911 B Sokol Troja :
   Sokol Lipence AFK Slavoj Podolí Praha B :
20.kolo - 29.3.2024 12:30
   ABC Braník B FC Zličín 3:4
   FK Dukla Praha spolek SC Olympia Radotín B 8:1
   Sokol Troja Sokol Stodůlky 0:6
   AFK Slavoj Podolí Praha B SK Střešovice 1911 B 2:5
   Mezinárodní Svaz Mládeže Sokol Lipence 6:1
   Sokol Řepy Avia Čakovice 3:3
   TJ Sokol Bílá Hora Slavoj Vyšehrad B 0:2
   FC Nebušice TJ Praga B 8:1
21.kolo - 07.4.2024 16:30
   FC Zličín FK Dukla Praha spolek 3:3
   SC Olympia Radotín B FC Nebušice 0:4
   TJ Sokol Bílá Hora Mezinárodní Svaz Mládeže 1:5
   Slavoj Vyšehrad B ABC Braník B 1:2
   TJ Praga B Sokol Řepy 1:1
   Avia Čakovice Sokol Troja 1:1
   Sokol Stodůlky AFK Slavoj Podolí Praha B 8:0
   SK Střešovice 1911 B Sokol Lipence 6:3
22.kolo - 13.4.2024 10:30
   FC Nebušice FC Zličín 3:0
   FK Dukla Praha spolek Slavoj Vyšehrad B 2:6
   Sokol Troja TJ Praga B 3:0
   ABC Braník B TJ Sokol Bílá Hora 1:3
   AFK Slavoj Podolí Praha B Avia Čakovice 1:3
   Mezinárodní Svaz Mládeže SK Střešovice 1911 B 2:1
   Sokol Řepy SC Olympia Radotín B 0:3
   Sokol Lipence Sokol Stodůlky 2:4
23.kolo - 21.4.2024 17:00
   FC Zličín Sokol Řepy 0:3
   Avia Čakovice Sokol Lipence 7:2
   TJ Sokol Bílá Hora FK Dukla Praha spolek 3:5
   SC Olympia Radotín B Sokol Troja 2:3
   TJ Praga B AFK Slavoj Podolí Praha B 0:3
   Sokol Stodůlky SK Střešovice 1911 B 6:1
   Slavoj Vyšehrad B FC Nebušice 1:3
   ABC Braník B Mezinárodní Svaz Mládeže 0:4
24.kolo - 27.4.2024 10:30
   Sokol Troja FC Zličín 1:3
   FK Dukla Praha spolek ABC Braník B 1:3
   FC Nebušice TJ Sokol Bílá Hora 5:0
   AFK Slavoj Podolí Praha B SC Olympia Radotín B 3:0
   Mezinárodní Svaz Mládeže Sokol Stodůlky 0:0
   Sokol Lipence TJ Praga B 4:4
   Sokol Řepy Slavoj Vyšehrad B 1:3
   SK Střešovice 1911 B Avia Čakovice 3:1
25.kolo - 05.5.2024 17:00
   FC Zličín AFK Slavoj Podolí Praha B 1:1
   FK Dukla Praha spolek Mezinárodní Svaz Mládeže 0:4
   SC Olympia Radotín B Sokol Lipence 2:3
   TJ Praga B SK Střešovice 1911 B 1:4
   TJ Sokol Bílá Hora Sokol Řepy 1:1
   Slavoj Vyšehrad B Sokol Troja 6:2
   ABC Braník B FC Nebušice 1:2
   Avia Čakovice Sokol Stodůlky 3:1
26.kolo - 12.5.2024 17:00
   Sokol Lipence FC Zličín 3:2
   FC Nebušice FK Dukla Praha spolek 2:1
   AFK Slavoj Podolí Praha B Slavoj Vyšehrad B 3:7
   Mezinárodní Svaz Mládeže Avia Čakovice 5:3
   Sokol Troja TJ Sokol Bílá Hora 4:2
   Sokol Řepy ABC Braník B 0:5
   Sokol Stodůlky TJ Praga B 3:2
   SK Střešovice 1911 B SC Olympia Radotín B 2:4
27.kolo - 19.5.2024 17:00
   FC Zličín SK Střešovice 1911 B 0:2
   FK Dukla Praha spolek Sokol Řepy 6:1
   FC Nebušice Mezinárodní Svaz Mládeže 2:2
   ABC Braník B Sokol Troja 4:3
   Slavoj Vyšehrad B Sokol Lipence 6:1
   SC Olympia Radotín B Sokol Stodůlky 0:4
   TJ Praga B Avia Čakovice 3:1
   TJ Sokol Bílá Hora AFK Slavoj Podolí Praha B 1:1
28.kolo - 26.5.2024 17:00
   Sokol Stodůlky FC Zličín 3:1
   Sokol Troja FK Dukla Praha spolek 1:3
   AFK Slavoj Podolí Praha B ABC Braník B 5:1
   Sokol Lipence TJ Sokol Bílá Hora 3:1
   Sokol Řepy FC Nebušice 0:5
   Avia Čakovice SC Olympia Radotín B 8:1
   SK Střešovice 1911 B Slavoj Vyšehrad B 3:2
   Mezinárodní Svaz Mládeže TJ Praga B 4:1
29.kolo - 02.6.2024 17:00
   FC Zličín Avia Čakovice 1:4
   FK Dukla Praha spolek AFK Slavoj Podolí Praha B 5:2
   FC Nebušice Sokol Troja 4:2
   TJ Sokol Bílá Hora SK Střešovice 1911 B 0:8
   SC Olympia Radotín B TJ Praga B 1:0
   ABC Braník B Sokol Lipence 6:4
   Slavoj Vyšehrad B Sokol Stodůlky 0:6
   Sokol Řepy Mezinárodní Svaz Mládeže 1:4
30.kolo - 09.6.2024 17:00
   TJ Praga B FC Zličín 1:3
   Sokol Lipence FK Dukla Praha spolek 0:0
   Avia Čakovice Slavoj Vyšehrad B 5:4
   Sokol Troja Sokol Řepy 5:3
   SK Střešovice 1911 B ABC Braník B 4:1
   Sokol Stodůlky TJ Sokol Bílá Hora 8:0
   AFK Slavoj Podolí Praha B FC Nebušice 1:1
   Mezinárodní Svaz Mládeže SC Olympia Radotín B 2:2