Rozlosování - 2.třída

1.kolo - 03.9.2023 17:00
   Sokol Dolní Počernice FC Zličín 5:0
   SK Újezd Praha 4 FC Přední Kopanina 0:17
   Sokol Řepy TJ Březiněves 2:2
   Avia Čakovice FK Klánovice 5:1
   VOLNÉ Slovan Kunratice :
   AFK Slavoj Podolí Praha SC Xaverov Horní Počernice 5:5
2.kolo - 10.9.2023 12:30
   FC Zličín AFK Slavoj Podolí Praha 3:8
   SC Xaverov Horní Počernice SK Újezd Praha 4 20:0
   FC Přední Kopanina Avia Čakovice 2:1
   TJ Březiněves Sokol Dolní Počernice 0:2
   Slovan Kunratice FK Klánovice 7:3
   VOLNÉ Sokol Řepy :
3.kolo - 16.9.2023 13:30
   SK Újezd Praha 4 FC Zličín 0:7
   Avia Čakovice SC Xaverov Horní Počernice 1:7
   FK Klánovice FC Přední Kopanina 3:4
   Sokol Řepy Slovan Kunratice 1:4
   Sokol Dolní Počernice VOLNÉ :
   AFK Slavoj Podolí Praha TJ Březiněves 12:0
4.kolo - 24.9.2023 12:30
   FC Zličín Avia Čakovice 2:2
   SC Xaverov Horní Počernice FK Klánovice 3:0
   Sokol Řepy Sokol Dolní Počernice 6:0
   Slovan Kunratice FC Přední Kopanina 1:7
   TJ Březiněves SK Újezd Praha 4 13:2
   VOLNÉ AFK Slavoj Podolí Praha :
5.kolo - 28.9.2023 10:00
   FK Klánovice FC Zličín 1:2
   FC Přední Kopanina SC Xaverov Horní Počernice 4:1
   Avia Čakovice TJ Březiněves 1:2
   SK Újezd Praha 4 VOLNÉ :
   AFK Slavoj Podolí Praha Sokol Řepy 1:1
   Sokol Dolní Počernice Slovan Kunratice 2:2
6.kolo - 08.10.2023 12:30
   FC Zličín FC Přední Kopanina 1:4
   Sokol Dolní Počernice AFK Slavoj Podolí Praha 3:5
   TJ Březiněves FK Klánovice 3:1
   Slovan Kunratice SC Xaverov Horní Počernice 1:4
   Sokol Řepy SK Újezd Praha 4 5:0
   Avia Čakovice VOLNÉ :
7.kolo - 14.10.2023 15:30
   SC Xaverov Horní Počernice FC Zličín 6:1
   FK Klánovice VOLNÉ :
   FC Přední Kopanina TJ Březiněves 10:3
   Avia Čakovice Sokol Řepy 0:5
   SK Újezd Praha 4 Sokol Dolní Počernice 0:5
   AFK Slavoj Podolí Praha Slovan Kunratice 5:3
8.kolo - 21.10.2023 11:15
   Slovan Kunratice FC Zličín 1:0
   Sokol Dolní Počernice Avia Čakovice 4:1
   TJ Březiněves SC Xaverov Horní Počernice 0:4
   Sokol Řepy FK Klánovice 2:0
   AFK Slavoj Podolí Praha SK Újezd Praha 4 22:1
   FC Přední Kopanina VOLNÉ :
9.kolo - 29.10.2023 10:00
   FC Zličín TJ Březiněves 3:0
   FC Přední Kopanina Sokol Řepy 5:1
   FK Klánovice Sokol Dolní Počernice 3:4
   SK Újezd Praha 4 Slovan Kunratice 0:10
   Avia Čakovice AFK Slavoj Podolí Praha 1:4
   SC Xaverov Horní Počernice VOLNÉ :
10.kolo - 05.11.2023 14:00
   FC Zličín VOLNÉ :
   Sokol Dolní Počernice FC Přední Kopanina 2:1
   SK Újezd Praha 4 Avia Čakovice 3:7
   Sokol Řepy SC Xaverov Horní Počernice 2:2
   Slovan Kunratice TJ Březiněves 10:0
   AFK Slavoj Podolí Praha FK Klánovice 5:0
11.kolo - 12.11.2023 13:45
   FC Zličín Sokol Řepy 0:0
   FK Klánovice SK Újezd Praha 4 2:1
   FC Přední Kopanina AFK Slavoj Podolí Praha 2:2
   SC Xaverov Horní Počernice Sokol Dolní Počernice 4:3
   Avia Čakovice Slovan Kunratice 1:3
   TJ Březiněves VOLNÉ :
12.kolo - 29.3.2024 10:00
   FC Zličín Sokol Dolní Počernice 2:2
   SC Xaverov Horní Počernice AFK Slavoj Podolí Praha 2:0
   TJ Březiněves Sokol Řepy 2:8
   FC Přední Kopanina SK Újezd Praha 4 5:0
   Slovan Kunratice VOLNÉ :
   FK Klánovice Avia Čakovice 1:4
13.kolo - 07.4.2024 16:30
   AFK Slavoj Podolí Praha FC Zličín 2:1
   FK Klánovice Slovan Kunratice 1:4
   Sokol Dolní Počernice TJ Březiněves 9:1
   SK Újezd Praha 4 SC Xaverov Horní Počernice 1:10
   Avia Čakovice FC Přední Kopanina 1:4
   Sokol Řepy VOLNÉ :
14.kolo - 14.4.2024 12:00
   FC Zličín SK Újezd Praha 4 5:0
   SC Xaverov Horní Počernice Avia Čakovice 4:0
   FC Přední Kopanina FK Klánovice 2:1
   Slovan Kunratice Sokol Řepy 1:3
   TJ Březiněves AFK Slavoj Podolí Praha 1:6
   Sokol Dolní Počernice VOLNÉ :
15.kolo - 21.4.2024 14:30
   Avia Čakovice FC Zličín :
   FK Klánovice SC Xaverov Horní Počernice :
   Sokol Dolní Počernice Sokol Řepy :
   FC Přední Kopanina Slovan Kunratice :
   SK Újezd Praha 4 TJ Březiněves :
   AFK Slavoj Podolí Praha VOLNÉ :