Remízový zápas jsme ztratili šest minut před koncem

Zápas jsme začali velmi dobře, konec dopodal o poznání hůř. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu domácích a bod, alespoň za remízu, nám proklouzl mezi prsty šest minut před koncem.

Zápas jsme začali velmi dobře, konec dopodal o poznání hůř. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu domácích a bod, alespoň za remízu, nám proklouzl mezi prsty šest minut před koncem.

První střelu vyslali na branku domácí, ale Šokoďko si s Noskovým pokusem poradil. V 7.minutě jsme rozehráli přímý kop, ve zmatcích před domácí brankou se nejlépe zorientoval Ivan Merta a zasunul míč k tyči za Švecova záda. Vedoucí branka nás nabudila a vytvořili jsme si převahu, která však do vážnější koncovky nevedla. Jen po přímém kopu Sigana hlavičkoval ve slibné pozici Čížek nad branku. Ve 23.minutě jsme zahrávali rohový kop, po něm však šli do brejku domácí, ale Lakatoš mířil mimo naši branku. Ve 29.minutě se v hlavičkovém souboji srazil domácí Jiří Brabec s Čížkem a stoper Libuše musel do nemocnice na šití a Čížek vyvázl jen s pořádnou boulí. V 36.minutě měl Šokoďko plné ruce práce s přímým kopem Feketeho a na druhé straně Ivan Merta mířil jen do boční sítě, po dlouhém pasu Sigana. Ve 37.minutě domácí rychle rozehráli přímý kop u postranní čáry, následoval centrovaný míč, na který si naskočil neobsazený R. Klíma a umístil míč přesně k tyči naší branky a bylo vyrovnáno.
Dvě minuty po přestávce přišlo další zaváhání naší obrany, zbytečná ztráta míče v rozehrávce před šestnáctkou, a po rychlé kombinaci domácích Lakatoš zblízka rozvlnil síť naší branky podruhé. Naštěstí jsme dokázali rychle odpovědět. V 53.minutě si míč k přímému kopu postavil Sigan a zamířil přesně. V 70.minutě se na pravé straně uvolnil Novák, zacentroval na zadní tyč, tam ale dobíhající Krump o vlásek na míč nedosáhl. Vyrovnané utkání spělo k remíze, když šancí na obou stranách bylo jako šafránu. Přišla však 84.minuta a přímý kop kopali i domácí. Zkušený Vlček se ujal exekuce a přesnou ranou zajistil domácím vítězství.
Zdeněk Hruška (FSC Libuš): Já si myslím, že jsme byli o ten jeden gól lepší a vyhráli jsme zaslouženě.
Daniel Drahokoupil (FC Zličín): Tenhle zápas jsme si prohrát nezasloužili. Bylo to vyrovnané utkání s minimem šancí. U obou inkasovaných gólů na přelomu poločasů jsme chybovali a domácí to potrestali. Spravedlivá by byla remíza.